DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Bazény a záhradné vírivky
- Bazén na ráme s filtrom Bestway, 4 x 2,11 m
Bazén na ráme s filtrom Bestway, 4 x 2,11 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Bazén na ráme s filtrom Bestway, 4 x 2,11 m3-7 dní185,37 €150,71 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Bazén na ráme s filtrom Bestway využijete v záhrade alebo na pozemku. Ak ho chcete namontovať, musíte najskôr zostaviť rám. Tento produkt je v príjemných farbách. Zmestíte do nej cez päťtisíc litrov vody. Skladovanie tohto produktu po sezóne pre vás nebude ťažké. Bazén je dodávaný s vodným filtrom.
Vlastnosti a výhody
Kedykoľvek si môžete na svojej záhrade alebo pozemku zriadiť pohodlný bazén. Nemusíte si ani najímať stavebnú čatu alebo kopať dieru do zeme. Vyberte si radšej bazén na ráme s filtrom Bestway 4 x 2,11 m. Ide o produkt s veľmi jednoduchou montážou. Na jeho rozloženie nepotrebujete žiadne špeciálne nástroje. Všetko, čo musíte urobiť, je zostaviť rám, čo nezaberie veľa času a nespôsobí žiadne ťažkosti. Bazén na ráme s filtrom Bestway má veľkú kapacitu cez päťtisíc litrov vody. Tento výrobok je vyhotovený v modrej farbe. Veľká veľkosť znamená, že ho bude môcť používať niekoľko ľudí súčasne. Chcete bazén v inom tvare alebo veľkosti? Predajne Castorama ponúkajú obrovský výber týchto produktov.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rodinný bazén |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | ks |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Najlepší spôsob, ako |
| Dĺžka (cm) | 400 cm |
| šírka (cm) | 211 cm |
| výška (cm) | 81 cm |
| Kapacita (l) | 5700 l |
| Vyžaduje sa montáž | Vyžaduje sa montáž |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | Modrá |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Materiál | PVC |
| Kód produktu | 6942138949704 |

1850 + recenzí











