DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Bazénové príslušenstvo
- Bazénový rebrík Bestway 84 cm
Bazénový rebrík Bestway 84 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Bazénový rebrík Bestway 84 cm3-7 dní49,94 €40,60 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Oceľový rám s plastovými, protišmykovými schodíkmi
- Nosnosť do 150 kg
- Odolný voči korózii
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Najlepší spôsob, ako |
| Dĺžka (cm) | 112 cm |
| šírka (cm) | 66 cm |
| výška (cm) | 116 cm |
| Hmotnosť (kg) | 5,8 kg |
| Materiál | Plast a oceľ |
| Kód produktu | 6941607311325 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








