DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Beckers Interio Pro antireflexná farba biela 3 l
Beckers Interio Pro antireflexná farba biela 3 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beckers Interio Pro antireflexná farba biela 3 l3-7 dní43,34 €35,24 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biela antireflexná farba Beckers Interio Pro je výbornou voľbou pre každého, kto chce rýchlo premaľovať miestnosť. Neuveriteľne efektívne produkty urýchlia postup vašej práce. Prvá vrstva by mala poskytnúť uspokojivý efekt. Po natretí má povrch hlboký matný povrch, ktorý dodáva miestnosti úplne nový charakter.
Vlastnosti a výhody
Beckers Interio Pro biela antireflexná farba 3 l je skvelou voľbou, ak chcete renovačné práce realizovať rýchlo a bez problémov. Jeho veľkou výhodou je vysoká krycia schopnosť. To má vplyv aj na efektivitu, pretože z jednej nádoby natriete plochu až 30 m2. Čas je pri renovačných prácach veľmi dôležitý. Uvedomujú si to aj tvorcovia farieb Beckers. Tento typ má krátku dobu schnutia. Po 3 hodinách môžete naniesť ďalšiu vrstvu. Biela antireflexná farba Beckers Interio Pro má antireflexné vlastnosti. Jeho výhodou je navyše hlboký matný povrch. To všetko znamená, že len niekoľkými ťahmi valčeka alebo štetca môžete úplne zmeniť miestnosť. V ďalších ponukách Castorama nájdete ďalšie laky zo série Pro.
- Veľmi dobrá krycia schopnosť
- Antireflexné vlastnosti
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Emulzná farba |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Beckers |
| Maximálna úroveň VOC pre produkt | 30 g/l |
| Spotreba na liter | 10 m²/l |
| Priemer nádoby | 154 mm |
| Výška nádoby | 204 mm |
| séria | Pro |
| Typ kontajnera | Môcť |
| Čas na nanesenie ďalšej vrstvy | 3 hodiny |
| Doba schnutia nelepivá | 0,5 h |
| Informácie o VOC | 15 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec, valček alebo sprej |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Kapacita (l) | 3L |
| Typ riedidla | Voda |
| Hmotnosť (kg) | 4,02 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 7311231801155 |

1850 + recenzí








