DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Beckers Interio Pro biela keramická farba 10 l
Beckers Interio Pro biela keramická farba 10 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beckers Interio Pro biela keramická farba 10 l3-7 dní102,30 €83,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biela keramická farba Beckers Interio Pro vám pomôže dokončiť moderný byt a obnoviť lesk starých izieb. S jeho pomocou môžete maľovať steny a stropy v obytnej budove, kancelárii, reštaurácii alebo na verejnom mieste. Jeden liter prípravku vystačí na pokrytie šestnástich metrov štvorcových povrchu bielym náterom s matným povrchom.
Vlastnosti a výhody
Biela keramická farba Beckers Interio Pro vám pomôže dokončiť steny a stropy zo sadrokartónu, sadrových omietok, cementovo-vápenných omietok a betónu. Skvele sa hodí aj na renováciu starých bytov. Nádoba postačí na nanesenie jednej vrstvy farby na plochu stošesťdesiat metrov štvorcových. Pre čo najlepší efekt sa však odporúča aplikovať dve vrstvy prípravku. Ak máte menšiu plochu na pokrytie, pozrite si našu ponuku. Plechovky s farbami Interio Pro nájdete v rôznych veľkostiach. Farbu môžete nanášať valčekom, štetcom alebo striekacou pištoľou. Biela keramická farba Beckers Interio Pro 10 l sa pred použitím zriedi vodou. Prípravok naneste na natreté povrchy.
- Profesionálna keramická interiérová farba
- Zvýšená odolnosť proti mechanickému poškodeniu povlaku
- Výborná krycia schopnosť
- Ľahké maľovanie
- Prípustné hodnoty pre maximálny obsah VOC: 30 g/l
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Šírka nádoby | 295 mm |
| Výška nádoby | 225 mm |
| Čas na nanesenie ďalšej vrstvy | 4 hodiny |
| Doba schnutia | 1 hodina |
| Informácie o VOC | 2 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec, valček alebo sprej |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Hmotnosť (kg) | 13,4 kg |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 7311237111715 |

1850 + recenzí









