DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Beckers Interio Pro latexová farba biela 10 l
Beckers Interio Pro latexová farba biela 10 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beckers Interio Pro latexová farba biela 10 l3-7 dní71,32 €57,99 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biela latexová farba Beckers Interio Pro vám umožní renovovať vaše interiéry a skvele sa bude hodiť aj na povrchovú úpravu stien z betónu alebo sadrokartónu. Môžete ho použiť na sadrové omietky a cementovo-vápenné povrchy. Jeden liter prípravku vystačí na pokrytie až štrnástich štvorcových metrov povrchu vrstvou bielej farby s matným povrchom.
Vlastnosti a výhody
Biela latexová farba Beckers Interio Pro perfektne poslúži, ak plánujete dokončiť svoj byt alebo renovovať starú budovu. S týmto produktom môžete natierať betón, sadrokartón, sadrové a cementovo-vápenné omietky. Jedno balenie pokryje až stoštyridsať metrov štvorcových plochy. Pre lepší efekt sa však odporúča naniesť dve vrstvy farby. Môžete maľovať štetcom, valčekom alebo striekacou pištoľou. Beckers Interio Pro biela latexová farba 10 l je vodou riediteľný prípravok. Môžete s ním maľovať, ak je teplota v miestnosti medzi piatimi a dvadsiatimi piatimi stupňami Celzia. Produkt pochádza zo série farieb Interio Pro. Prezrite si našu ponuku a pozrite si ďalšie farby z tejto rodiny.
- Profesionálna latexová interiérová farba
- Vynikajúca krycia schopnosť bez šmúh
- Ľahké maľovanie
- Optimálna doba sušenia
- Riedidlo: voda
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Šírka nádoby | 295 mm |
| Výška nádoby | 225 mm |
| Čas na nanesenie ďalšej vrstvy | 4 hodiny |
| Doba schnutia | 1 hodina |
| Informácie o VOC | 2 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec, valček alebo sprej |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Hmotnosť (kg) | 13,9 kg |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 7311237111692 |

1850 + recenzí








