DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Beckers Vaggfarg Color angorská latexová farba 2,5l
Beckers Vaggfarg Color angorská latexová farba 2,5l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beckers Vaggfarg Color angorská latexová farba 2,5l3-7 dní40,04 €32,55 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pomocou latexovej farby pohodlne natriete steny v obývačke, jedálni či kuchyni. Výsledný náter je umývateľný, takže sa nemusíte báť škvŕn. Pre získanie výraznej a sýtej farby stačí naniesť 2 vrstvy produktu. Medzi ponúkanými produktmi nájdete aj praktické maliarske náradie - valčeky, štetce a striekacie prístroje.
Vlastnosti a výhody
Farba angora pochádza zo série Vaggfarg Color. Produkt je ideálny na renováciu povrchov stien v obývacej izbe, jedálni alebo kuchyni. Vďaka latexovej receptúre je prípravok chránený proti vode, preto je vhodný na osvieženie vzhľadu miestností vystavených vodnej pare. Z umývateľného povlaku rýchlo odstránite škvrny a rôzne nečistoty. Na získanie matného povrchu naneste 2 vrstvy produktu tak, aby bol odtieň hlboký a nasýtený. Na rozotieranie emulzie je najvhodnejší valček a štetec. Ak chcete ušetriť čas pri maľovaní veľkých plôch, zvoľte striekacie zariadenie. Produkt je súčasťou série Vaggfarg Color, takže nájdete aj iné farebné prevedenia produktu.
- Odolný voči praniu
- Široká škála odolných farieb
- Odolný, krásny, umývateľný povrch
- Farba časom nezožltne
- Je certifikovaný Poľskou alergologickou spoločnosťou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Emulzná farba |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Beckers |
| Maximálna úroveň VOC pre produkt | 30 g/l |
| Pokrytie | 40 m² |
| Spotreba na liter | 16 m²/l |
| séria | Farba Vaggfarg |
| Typ kontajnera | Môcť |
| Základňa | Na akrylovej báze |
| Čas na nanesenie ďalšej vrstvy | 4 hodiny |
| Doba schnutia | 2 hodiny |
| Informácie o VOC | 0 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec, valček alebo sprej |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Kapacita (l) | 2,5 l |
| Typ riedidla | Voda |
| Hmotnosť (kg) | 3,68 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Angora |
| Kód produktu | 7311237863089 |

1850 + recenzí











