DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Beckers Vaggfarg Color minerálna latexová farba 2,5l
Beckers Vaggfarg Color minerálna latexová farba 2,5l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beckers Vaggfarg Color minerálna latexová farba 2,5l3-7 dní40,04 €32,55 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Minerálna farba Beckers Vaggfarg Color je dokonalým riešením do každého priestoru. Je určený na použitie vo vnútri budov. Farba je latexová a má umývateľnú úpravu a veľmi dobré aplikačné vlastnosti. Minerálna farba a jej matný povrch vytvoria krásny výsledný efekt. V ponuke sú aj ďalšie farby, ktoré vám umožnia vytvoriť váš vysnívaný výsledok.
Vlastnosti a výhody
Minerálna farba Beckers Vaggfarg Color 2,5 l vám pomôže vytvoriť krásny originálny interiér. Bude to užitočné pri renovačných a dokončovacích prácach. Farba je trvácna a odolná voči umývaniu. Časom nežltne a má umývateľnú úpravu. Bude to vyzerať dobre roky. Po nanesení 1-2 vrstiev si budete môcť vychutnať krásnu, intenzívnu farbu stien. Minerálna farba má krásny zelený charakter a matný povrch. Minerálna farba Beckers Vaggfarg Color má veľmi dobré aplikačné vlastnosti a ľahko sa nanáša. Na tento účel môžete použiť štetec, valček alebo sprej. Farba je určená na povrchy vo vnútri budov. Odporúča ho Poľská alergologická spoločnosť, takže je bezpečný pre alergikov. Náš sortiment zahŕňa aj mnoho ďalších farieb a odtieňov.
- Odolný voči praniu
- Široká škála odolných farieb
- Odolný, krásny, umývateľný povrch
- Farba časom nezožltne
- Je certifikovaný Poľskou alergologickou spoločnosťou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Emulzná farba |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Beckers |
| Maximálna úroveň VOC pre produkt | 30 g/l |
| Pokrytie | 40 m² |
| Spotreba na liter | 16 m²/l |
| séria | Farba Vaggfarg |
| Typ kontajnera | Môcť |
| Základňa | Na akrylovej báze |
| Čas na nanesenie ďalšej vrstvy | 4 hodiny |
| Doba schnutia | 2 hodiny |
| Informácie o VOC | 0 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec, valček alebo sprej |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Kapacita (l) | 2,5 l |
| Typ riedidla | Voda |
| Hmotnosť (kg) | 3,52 kg |
| Farebná skupina | zelená |
| Farba | Minerálne |
| Kód produktu | 7311239201087 |

1850 + recenzí










