DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Beckers Vaggfarg Color rozmarínová latexová farba 2,5l
Beckers Vaggfarg Color rozmarínová latexová farba 2,5l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beckers Vaggfarg Color rozmarínová latexová farba 2,5l3-7 dní40,04 €32,55 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pri dokončovacích prácach sa vám bude hodiť rozmarín Beckers Vaggfarg Color. Farba je latexová a odolná. Vďaka tomu, že je odolný voči umývaniu a má umývateľnú úpravu, ľahko udržíte svoje steny čisté. Odporúča ho Poľská alergologická spoločnosť. Rozmarínová farba dodá vášmu interiéru krásny charakter. Podobné produkty nájdete aj v našom sortimente.
Vlastnosti a výhody
Beckers Vaggfarg Color rozmarín 2,5 l vám pomôže vytvoriť vysnívaný efekt. Je určený na nátery povrchov vo vnútri budov. Latexová farba má veľmi dobré aplikačné vlastnosti. Je trvácny a odolný voči praniu, takže bude vyzerať dobre dlhé roky. Povrchová úprava je odolná a umývateľná, takže svoje steny udržíte v dobrom stave. Pretože farba nežltne, nemusíte sa obávať obnovovania farby. Farba je odporúčaná Poľskou alergologickou spoločnosťou a je bezpečná pre alergikov. Rozmarínová farba dodá vášmu interiéru svieži vzhľad a bude krásnym doplnkom. Na vychutnanie si krásnej sýtej farby stačia 1-2 vrstvy. Na nanášanie môžete použiť sprej, valček alebo štetec. Naša ponuka obsahuje aj iné farby.
- Odolný voči praniu
- Široká škála odolných farieb
- Odolný, krásny, umývateľný povrch
- Farba časom nezožltne
- Je certifikovaný Poľskou alergologickou spoločnosťou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Emulzná farba |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Beckers |
| Maximálna úroveň VOC pre produkt | 30 g/l |
| Pokrytie | 40 m² |
| Spotreba na liter | 16 m²/l |
| séria | Farba Vaggfarg |
| Typ kontajnera | Môcť |
| Základňa | Na akrylovej báze |
| Čas na nanesenie ďalšej vrstvy | 4 hodiny |
| Doba schnutia | 2 hodiny |
| Informácie o VOC | 0 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec, valček alebo sprej |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Kapacita (l) | 2,5 l |
| Typ riedidla | Voda |
| Hmotnosť (kg) | 3,54 kg |
| Farebná skupina | zelená |
| Farba | Rozmarín |
| Kód produktu | 7311239511087 |

1850 + recenzí











