DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Beckers Vaggfarg Elite dolly keramická farba 2,5 l
Beckers Vaggfarg Elite dolly keramická farba 2,5 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beckers Vaggfarg Elite dolly keramická farba 2,5 l3-7 dní37,72 €30,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Keramická farba Beckers Vaggfarg Elite dolly je odolná voči nečistotám. Emulziu pokojne použite v silne zaťažených miestnostiach, napríklad v hale. Farba rýchlo schne a dokonale kryje, takže vám umožní dokončiť renováciu v krátkom čase. Nízky obsah prchavých organických zlúčenín robí produkt bezpečným pri používaní
Vlastnosti a výhody
Keramická farba Beckers Vaggfarg Elite dolly 2,5 l vám umožní osviežiť vzhľad stien a stropov vo vašom obytnom alebo kancelárskom priestore. Produkt má nízky obsah prchavých organických zlúčenín. Vďaka tomu nebude potrebné dlhé vetranie po maľovaní. Ekologický náter Beckers sa vyznačuje krátkym časom schnutia. Renovácia prebehne hladko, pretože na plné krytie stačia dve vrstvy. Na aplikáciu produktu použite valček alebo štetec. Keramická farba Beckers Vaggfarg Elite dolly zabezpečí, že povrch steny bude odolný voči škvrnám. Nečistoty sa ľahko zbavíte a drhnutie neovplyvní vzhľad náteru. Použite svetlý odtieň sivej s matným povrchom v škandinávskom dekore. Pozrite si aj ďalšie keramické farby zo série Vaggfarg Elite
- Keramické
- Hlboko matný
- Antireflexné
- Odolný voči škvrnám
- Najvyššia odolnosť voči drhnutiu, nízky obsah VOC
- Prípustné hodnoty pre maximálny obsah VOC: 30 g/l
- Riedidlo: do 5% vody
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Farba na stenu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Beckers |
| Pokrytie | 40 m² |
| Spotreba na liter | 16 m²/l |
| Šírka nádoby | 192 mm |
| Výška nádoby | 136,5 mm |
| séria | Vaggfarg Elite |
| Typ kontajnera | Môcť |
| Doba schnutia | 1 hodina |
| Informácie o VOC | 5 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec alebo valček |
| Minimálna teplota aplikácie | 5 °C |
| Kapacita (l) | 2,5 l |
| Typ riedidla | Voda |
| Hmotnosť (kg) | 3,5 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Dolly |
| Kód produktu | 7311237119223 |

1850 + recenzí










