DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Beckers Vaggfarg Elite eldorado keramická farba 2,5l
Beckers Vaggfarg Elite eldorado keramická farba 2,5l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beckers Vaggfarg Elite eldorado keramická farba 2,5l3-7 dní37,72 €30,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Keramická farba Beckers Vaggfarg Elite eldorado je odolná voči nečistotám. Lakovaný povrch môžete vyčistiť bez obáv z nevzhľadných stôp. Výrobok obsahuje malé množstvo prchavých organických zlúčenín, preto je jeho použitie bezpečné. Krátky čas schnutia a vynikajúce krytie znamenajú, že farba vám umožní rýchlo dokončiť renovačné práce
Vlastnosti a výhody
Keramická farba Beckers Vaggfarg Elite eldorado 2,5 l nespôsobí ťažkosti pri maľovaní. Emulziu môžete nanášať valčekom alebo štetcom. Pre dosiahnutie uspokojivého efektu naneste dve vrstvy. Krátky čas schnutia urýchli renovačné práce. Keramická farba Beckers Vaggfarg Elite Eldorado bude dobre fungovať v miestnostiach, ktoré sú obzvlášť vystavené nečistotám. Emulzia vám umožní vytvoriť náter odolný voči škvrnám a ľahko sa čistí. Výrobok sa vyznačuje nízkym obsahom prchavých organických zlúčenín. Vďaka tomu je emulzia šetrná k životnému prostrediu a bezpečná pre alergikov. Farba Beckers má antireflexnú, matnú úpravu a sivú farbu. Vďaka tomu bude emulzia dobre pôsobiť v modernom dekore. Naša ponuka obsahuje viac keramických farieb zo série Vaggfarg Elite
- Keramické
- Hlboko matný
- Antireflexné
- Odolný voči škvrnám
- Najvyššia odolnosť voči drhnutiu, nízky obsah VOC
- Prípustné hodnoty pre maximálny obsah VOC: 30 g/l
- Riedidlo: do 5% vody
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Farba na stenu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Beckers |
| Pokrytie | 40 m² |
| Spotreba na liter | 16 m²/l |
| Šírka nádoby | 192 mm |
| Výška nádoby | 136,5 mm |
| séria | Vaggfarg Elite |
| Typ kontajnera | Môcť |
| Doba schnutia | 1 hodina |
| Informácie o VOC | 5 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec alebo valček |
| Minimálna teplota aplikácie | 5 °C |
| Kapacita (l) | 2,5 l |
| Typ riedidla | Voda |
| Hmotnosť (kg) | 3,5 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Eldorado |
| Kód produktu | 7311237119278 |

1850 + recenzí










