DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Testery farieb
- Beckers Vaggfarg Elite eldorado keramický tester farieb 0,05 l
Beckers Vaggfarg Elite eldorado keramický tester farieb 0,05 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beckers Vaggfarg Elite eldorado keramický tester farieb 0,05 l3-7 dní2,31 €1,88 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Keramický tester farieb Beckers Vaggfarg Elite eldorado vám umožní skontrolovať, ako zelený odtieň vyzerá pri umelom osvetlení a slnečnom svetle. Zistíte, či sa farba zhoduje s vybraným aranžmánom. Tester môžete nanášať valčekom alebo štetcom a jeho vrstva zaschne do hodiny. Vďaka tomu budete môcť efektívne vykonávať skúšobné lakovanie.
Vlastnosti a výhody
Pri renovačných prácach poslúži eldorádo keramický tester farieb Beckers Vaggfarg Elite 0,05 l. Produkt vám umožní skontrolovať vybranú farbu pred aplikáciou na celú stenu. Vďaka testeru zistíte, či odtieň vyzerá dobre na prirodzenom svetle. Dozviete sa, ako vyzerá zelená farba pri umelom osvetlení. Produkt vám umožní skontrolovať matný povrch prípravku. Beckers Vaggfarg Elite keramický tester farieb eldorado je určený na nanášanie valčekom alebo štetcom. Prípravná vrstva zasychá len hodinu, takže ju môžete rýchlo otestovať. Produkt zo série Vaggfarg Elite sa vyznačuje nízkym obsahom prchavých organických zlúčenín. Vďaka tomu je použitie farby bezpečné. Pozrite si aj iné farebné varianty testerov Beckers.
- Antireflexné
- Odolný voči škvrnám
- Keramické
- Maximálna účinnosť z balenia: cca 40 m2 pri jednom nátere
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Beckers |
| Šírka nádoby | 100 mm |
| Výška nádoby | 160 mm |
| séria | Vaggfarg Elite |
| Doba schnutia | 1 hodina |
| Informácie o VOC | 5 g/l |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec alebo valček |
| Minimálna teplota aplikácie | 5 °C |
| Hmotnosť (kg) | 0,07 kg |
| Farba | Eldorado |
| Kód produktu | 7311237122773 |

1850 + recenzí









