DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Beckers Vaggfarg Elite farba na keramiku shelby 2,5l
Beckers Vaggfarg Elite farba na keramiku shelby 2,5l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beckers Vaggfarg Elite farba na keramiku shelby 2,5l3-7 dní37,72 €30,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Keramická farba Beckers Vaggfarg Elite shelby je určená na nanášanie štetcom alebo valčekom. Výrobok vám umožní rýchlo realizovať renovačné práce vďaka vysokej krycej schopnosti. Emulzia má nízky obsah prchavých organických zlúčenín, preto je bezpečná pre ľudí a životné prostredie. Farba vám umožní vytvoriť povlak odolný voči nečistotám
Vlastnosti a výhody
Keramická farba Beckers Vaggfarg Elite shelby 2,5 l je určená na maľovanie interiéru. Použite výrobok na steny v obývacej izbe alebo spálni. Keramická farba bude tiež dobre fungovať v miestnostiach obzvlášť vystavených nečistotám, napríklad v hale. Emulzia má matný povrch, ktorý dodáva elegantný efekt. Antireflexný prípravok od Beckers má výborné krytie. Pre estetický efekt stačí naniesť dve vrstvy. Vďaka emulzii výrazne urýchlite renováciu. Keramická farba Beckers Vaggfarg Elite shelby sa vyznačuje zvýšenou odolnosťou voči škvrnám. Lakovaný povrch ľahko vyčistíte. Emulzia sa vyznačuje zaujímavým odtieňom zelenej. Farba obohatí klasický alebo moderný interiér. Pozrite si aj ďalšie farby lakov zo série Vaggfarg Elite
- Keramické
- Hlboko matný
- Antireflexné
- Odolný voči škvrnám
- Najvyššia odolnosť voči drhnutiu, nízky obsah VOC
- Prípustné hodnoty pre maximálny obsah VOC: 30 g/l
- Riedidlo: do 5% vody
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Farba na stenu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Beckers |
| Pokrytie | 40 m² |
| Spotreba na liter | 16 m²/l |
| Šírka nádoby | 192 mm |
| Výška nádoby | 136,5 mm |
| séria | Vaggfarg Elite |
| Typ kontajnera | Môcť |
| Doba schnutia | 1 hodina |
| Informácie o VOC | 5 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec alebo valček |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Kapacita (l) | 2,5 l |
| Typ riedidla | Voda |
| Hmotnosť (kg) | 3,5 kg |
| Farebná skupina | zelená |
| Farba | Shelby |
| Kód produktu | 7311237119148 |

1850 + recenzí










