DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Beckers Vaggfarg Elite hodinový keramický náter 2,5l
Beckers Vaggfarg Elite hodinový keramický náter 2,5l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beckers Vaggfarg Elite hodinový keramický náter 2,5l3-7 dní37,72 €30,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Keramická farba na hodiny Beckers Vaggfarg Elite má zanedbateľný obsah prchavých organických zlúčenín, a preto je jej použitie bezpečné. Emulziou ľahko pokryjete steny alebo stropy vo vnútri budov. Výrobok má krátky čas schnutia, čo uľahčuje renováciu. Lakovaný náter bude odolný voči nečistotám, takže si dlho zachová svoj estetický vzhľad
Vlastnosti a výhody
Beckers Vaggfarg Elite hodinárska keramická farba 2,5l je určená do interiéru. Produkt s nízkym obsahom prchavých organických zlúčenín môžete použiť vo vašej domácnosti alebo kancelárii. Emulziu môžete efektívne nanášať pomocou valčeka alebo štetca. Farba Beckers sa vyznačuje krátkym časom schnutia. Vďaka prípravku s výborným krytím zvládnete renovačné práce v krátkom čase. Keramická farba na hodinový strojček Beckers Vaggfarg Elite sa vyznačuje zvýšenou odolnosťou voči nečistotám. Emulziu môžete pokojne použiť v hale, ktorá je vystavená škvrnám. V modernom alebo škandinávskom interiéri použite sivú farbu s matným povrchom. Pozrite si aj ďalšie odtiene emulzie zo série Vaggfarg Elite
- Keramické
- Hlboko matný
- Antireflexné
- Odolný voči škvrnám
- Najvyššia odolnosť voči drhnutiu, nízky obsah VOC
- Prípustné hodnoty pre maximálny obsah VOC: 30 g/l
- Riedidlo: do 5% vody
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Farba na stenu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Beckers |
| Pokrytie | 40 m² |
| Spotreba na liter | 16 m²/l |
| Šírka nádoby | 192 mm |
| Výška nádoby | 136,5 mm |
| séria | Vaggfarg Elite |
| Typ kontajnera | Môcť |
| Doba schnutia | 1 hodina |
| Informácie o VOC | 5 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec alebo valček |
| Minimálna teplota aplikácie | 5 °C |
| Kapacita (l) | 2,5 l |
| Typ riedidla | Voda |
| Hmotnosť (kg) | 3,5 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Hodinový strojček |
| Kód produktu | 7311237119209 |

1850 + recenzí










