DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Testery farieb
- Beckers Vaggfarg Elite hodinový keramický tester farieb 0,05 l
Beckers Vaggfarg Elite hodinový keramický tester farieb 0,05 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beckers Vaggfarg Elite hodinový keramický tester farieb 0,05 l3-7 dní2,31 €1,88 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hodinový keramický tester farieb Beckers Vaggfarg Elite so sivým odtieňom je inovatívny produkt na konečnú úpravu. Na porovnanie vybraných farieb použijete malé množstvo farby. Emulzia sa vyznačuje vysokou kvalitou a vynikajúcimi vlastnosťami. Doba schnutia farby je len jedna hodina. V našej ponuke nájdete aj ďalšie testery laku zo série Vaggfarg Elite.
Vlastnosti a výhody
Beckers Vaggfarg Elite hodinový keramický tester farieb 0,05 l je dokončovací materiál s vynikajúcimi vlastnosťami a estetickými hodnotami. Malé množstvo produktu obsiahnuté vo vrecúšku je skvelou alternatívou k väčším baleniam, ak si chcete porovnať dostupné odtiene a vybrať si ten najlepší. Sivá farba poskytuje sýtu farbu s matným efektom, vďaka čomu pôsobí veľmi esteticky a elegantne. Hodinový keramický tester farieb Beckers Vaggfarg Elite vytvára antireflexnú vrstvu, ktorá zabraňuje vzniku nežiaducich svetelných efektov na stene. Navyše je odolný voči nečistotám. Prípadné škvrny ľahko odstránite a vymaľovanej stene prinavrátite svieži vzhľad.
- Antireflexné
- Odolný voči škvrnám
- Keramické
- Prípustné hodnoty pre maximálny obsah VOC: 30 g/l
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Beckers |
| Šírka nádoby | 100 mm |
| Výška nádoby | 160 mm |
| séria | Vaggfarg Elite |
| Doba schnutia | 1 hodina |
| Informácie o VOC | 5 g/l |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec alebo valček |
| Minimálna teplota aplikácie | 5 °C |
| Hmotnosť (kg) | 0,07 kg |
| Farba | Hodinový strojček |
| Kód produktu | 7311237122704 |

1850 + recenzí









