DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Testery farieb
- Beckers Vaggfarg Elite keramický tester farieb sľuda 0,05 l
Beckers Vaggfarg Elite keramický tester farieb sľuda 0,05 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beckers Vaggfarg Elite keramický tester farieb sľuda 0,05 l3-7 dní2,31 €1,88 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sľudový keramický tester farieb Beckers Vaggfarg Elite vám umožní skontrolovať odtieň pred aplikáciou na celú stenu. Vďaka tomu zistíte, či farba ladí s plánovaným dekorom a vyzerá dobre pri umelom osvetlení. Produkt môžete nanášať štetcom alebo valčekom. Krátky čas schnutia zabezpečí hladký skúšobný náter.
Vlastnosti a výhody
Keramický tester farieb Beckers Vaggfarg Elite sľuda 0,05 l vám poslúži pri renovácii. Produkt vám umožní skontrolovať odtieň vybranej farby pred nanesením na väčšiu plochu. Vyskúšate, či béžová farba vyzerá dobre na slnku a umelom osvetlení. Tester vám tiež umožní skontrolovať, aká je matná farba. Produkt môžete nanášať valčekom alebo štetcom. Náradie sa dá ľahko vyčistiť a znova použiť. Sľudový keramický tester Beckers Vaggfarg Elite sa vyznačuje krátkym časom schnutia. Vďaka tomu vám skúšobné maľovanie nezaberie veľa času. Produkt značky Beckers obsahuje malé množstvo prchavých organických zlúčenín. To je zárukou bezpečného používania farby série Vaggfarg Elite. Ponúkame aj iné farebné prevedenia testerov.
- Antireflexné
- Odolný voči škvrnám
- Keramické
- Maximálna účinnosť z balenia: cca 40 m2 pri jednom nátere
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Beckers |
| Šírka nádoby | 100 mm |
| Výška nádoby | 160 mm |
| séria | Vaggfarg Elite |
| Doba schnutia | 1 hodina |
| Informácie o VOC | 5 g/l |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec alebo valček |
| Minimálna teplota aplikácie | 5 °C |
| Hmotnosť (kg) | 0,07 kg |
| Farba | Sľuda |
| Kód produktu | 7311237122780 |

1850 + recenzí









