DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Testery farieb
- Beckers Vaggfarg Elite ľadový medveď keramický tester farieb 0,05 l
Beckers Vaggfarg Elite ľadový medveď keramický tester farieb 0,05 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beckers Vaggfarg Elite ľadový medveď keramický tester farieb 0,05 l3-7 dní2,31 €1,88 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Keramický tester farieb ľadového medveďa Beckers Vaggfarg Elite je produkt, ktorý bol vytvorený, aby výrazne uľahčil renováciu. Vrecúško obsahuje vzorku kvalitnej emulzie. Môžete ho nanášať valčekom alebo štetcom. Veľkou výhodou je doba schnutia, ktorá trvá len hodinu. V našej ponuke nájdete aj ďalšie odtiene zo série Vaggfarg Elite.
Vlastnosti a výhody
Keramický tester farieb ľadového medveďa Beckers Vaggfarg Elite 0,05 l obsahuje vzorku sivého dokončovacieho materiálu. Ak neviete, akú farbu si vybrať, malé vrecúška s farbami Beckers sú perfektným spôsobom, ako rozobrať niekoľko variantov. Vďaka tomu si môžete presne zladiť odtieň a spoznať vlastnosti farby ešte pred kúpou väčšieho balenia. Keramický tester farieb ľadového medveďa Beckers Vaggfarg Elite obsahuje prípravok odolný voči škvrnám. Stena pokrytá týmto produktom sa ľahko udržuje v čistote - všetky nečistoty môžete odstrániť bez zanechania stôp. Po nanesení farby na podklad získate sýtu farbu s matným povrchom. Ďalšou výhodou je antireflexná vrstva, ktorá zabraňuje nežiaducim svetelným efektom.
- Antireflexné
- Odolný voči škvrnám
- Keramické
- Prípustné hodnoty pre maximálny obsah VOC: 30 g/l
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Beckers |
| Šírka nádoby | 100 mm |
| Výška nádoby | 160 mm |
| séria | Vaggfarg Elite |
| Doba schnutia | 1 hodina |
| Informácie o VOC | 5 g/l |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec alebo valček |
| Minimálna teplota aplikácie | 5 °C |
| Hmotnosť (kg) | 0,07 kg |
| Farba | Ľadový medveď |
| Kód produktu | 7311237122711 |

1850 + recenzí









