DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Beckers Vaggfarg Elite sally keramická farba 2,5l
Beckers Vaggfarg Elite sally keramická farba 2,5l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beckers Vaggfarg Elite sally keramická farba 2,5l3-7 dní37,72 €30,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Na dokončovacie práce v interiéri sa použije sally keramická farba Beckers Vaggfarg Elite. Vzorec produktu umožňuje vynikajúce krytie s elegantným matným povrchom. Povrchová úprava je antireflexná, ktorá maskuje drobné nedokonalosti interiéru. Séria Vaggfarg Elite je sada vysokokvalitných farieb. Naša ponuka obsahuje rôzne odtiene
Vlastnosti a výhody
Oceňujete vysokokvalitné dokončovacie materiály? Beckers Vaggfarg Elite sally keramická farba 2,5 l je funkčná emulzia, ktorá sa vám bude hodiť pri renovačných prácach. Steny ním pokryté získajú úplne nový charakter. Výrobok je keramický, ktorý vytvára na podklade tvrdý a kompaktný povlak. Navyše sa vďaka výbornej priľnavosti veľmi ľahko nanáša. Výsledkom je silné krytie, ktoré dosiahnete po nanesení dvoch vrstiev. Expresný čas sušenia je ďalšou výhodou, ktorá vám umožní vykonať prácu rýchlo a efektívne. Sally keramická farba Beckers Vaggfarg Elite je odolná voči škvrnám. Môžete z neho odstrániť všetky nečistoty bez obáv z poškodenia farby alebo štruktúry. Výhodou je zanedbateľný obsah VOC vo výrobku
- Keramické
- Hlboko matný
- Antireflexné
- Odolný voči škvrnám
- Najvyššia odolnosť voči drhnutiu, nízky obsah VOC
- Prípustné hodnoty pre maximálny obsah VOC: 30 g/l
- Riedidlo: do 5% vody
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Farba na stenu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Beckers |
| Pokrytie | 40 m² |
| Spotreba na liter | 16 m²/l |
| Šírka nádoby | 192 mm |
| Výška nádoby | 136,5 mm |
| séria | Vaggfarg Elite |
| Typ kontajnera | Môcť |
| Doba schnutia | 1 hodina |
| Informácie o VOC | 5 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec alebo valček |
| Minimálna teplota aplikácie | 5 °C |
| Kapacita (l) | 2,5 l |
| Typ riedidla | Voda |
| Hmotnosť (kg) | 3,5 kg |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | Sally |
| Kód produktu | 7311237119124 |

1850 + recenzí










