DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Beckers Vaggfarg Elite sandman farba na keramiku 2,5l
Beckers Vaggfarg Elite sandman farba na keramiku 2,5l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beckers Vaggfarg Elite sandman farba na keramiku 2,5l3-7 dní37,72 €30,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Keramická farba Beckers Vaggfarg Elite sandman je odolná voči nečistotám. Vďaka tomu bude emulzia dobre fungovať ako v bytoch, tak aj v intenzívne využívaných verejných priestoroch. Produkt má vynikajúcu kryciu schopnosť, takže vám umožní efektívne vykonávať renovačné práce. Keramickú farbu v béžovom odtieni použite v klasickom alebo modernom interiéri
Vlastnosti a výhody
Beckers Vaggfarg Elite sandman farba na keramiku 2,5 l Vám umožní zrealizovať efektívnu rekonštrukciu vo Vašom byte alebo kancelárii. Emulzia určená na nanášanie valčekom alebo štetcom má výbornú kryciu schopnosť. Pre skvelý efekt pokryte steny dvoma vrstvami farby. Keramická farba Beckers vám umožní vytvoriť povrch odolný voči škvrnám. Vďaka tomu môžete emulziu bez obáv použiť aj v priestore vystavenom nečistotám, napríklad na chodbe. Keramická farba Beckers Vaggfarg Elite sandman je bezpečná pre alergikov vďaka nízkemu obsahu prchavých organických zlúčenín. Ekologická emulzia dobre poslúži v klasických interiéroch. Béžovú farbu a matný povrch využijete aj v modernom dekore. Ponúkame viac farebných variantov farieb radu Vaggfarg Elite
- Keramické
- Hlboko matný
- Antireflexné
- Odolný voči škvrnám
- Najvyššia odolnosť voči drhnutiu, nízky obsah VOC
- Prípustné hodnoty pre maximálny obsah VOC: 30 g/l
- Riedidlo: do 5% vody
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Farba na stenu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Beckers |
| Pokrytie | 40 m² |
| Spotreba na liter | 16 m²/l |
| Šírka nádoby | 192 mm |
| Výška nádoby | 136,5 mm |
| séria | Vaggfarg Elite |
| Typ kontajnera | Môcť |
| Doba schnutia | 1 hodina |
| Informácie o VOC | 5 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec alebo valček |
| Minimálna teplota aplikácie | 5 °C |
| Kapacita (l) | 2,5 l |
| Typ riedidla | Voda |
| Hmotnosť (kg) | 3,5 kg |
| Farebná skupina | Béžová |
| Farba | Sandman |
| Kód produktu | 7311237119179 |

1850 + recenzí










