DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Beckers Vaggfarg Elite scandi farba na keramiku 2,5l
Beckers Vaggfarg Elite scandi farba na keramiku 2,5l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beckers Vaggfarg Elite scandi farba na keramiku 2,5l3-7 dní37,72 €30,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Keramická farba Beckers Vaggfarg Elite scandi sa vyznačuje krátkou dobou schnutia a výborným krytím. Vďaka tomu vám emulzia umožní rýchlo osviežiť vzhľad stien vo vašom byte alebo kancelárskych priestoroch. Produkt s nízkym obsahom prchavých organických zlúčenín je bezpečný pre človeka a šetrný k životnému prostrediu. Sivá farba má matný povrch
Vlastnosti a výhody
Keramická farba Beckers Vaggfarg Elite scandi 2,5 l vám umožní rýchlu rekonštrukciu bytu, kancelárskych priestorov alebo verejnej budovy. Emulzia dôkladne kryje už v dvoch vrstvách. Keramická farba Beckers je určená na nanášanie valčekom alebo štetcom. Emulzia sa vyznačuje zanedbateľným množstvom prchavých organických zlúčenín. Vďaka tomu je farba bezpečná aj pre alergikov. Výrobok sa vyznačuje zvýšenou odolnosťou voči škvrnám. To zaručuje, že emulziu môžete bezpečne používať v miestnosti, ktorá je obzvlášť vystavená nečistotám. Keramická farba Beckers Vaggfarg Elite scandi má matný povrch. Sivý odtieň zvýrazní škandinávsky alebo moderný aranžmán. Ponúkame aj iné farebné prevedenia farieb Vaggfarg Elite
- Keramické
- Hlboko matný
- Antireflexné
- Odolný voči škvrnám
- Najvyššia odolnosť voči drhnutiu, nízky obsah VOC
- Prípustné hodnoty pre maximálny obsah VOC: 30 g/l
- Riedidlo: do 5% vody
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Farba na stenu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Beckers |
| Pokrytie | 40 m² |
| Spotreba na liter | 16 m²/l |
| Šírka nádoby | 192 mm |
| Výška nádoby | 136,5 mm |
| séria | Vaggfarg Elite |
| Typ kontajnera | Môcť |
| Doba schnutia | 1 hodina |
| Informácie o VOC | 5 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec alebo valček |
| Minimálna teplota aplikácie | 5 °C |
| Kapacita (l) | 2,5 l |
| Typ riedidla | Voda |
| Hmotnosť (kg) | 3,5 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Scandi |
| Kód produktu | 7311237119162 |

1850 + recenzí











