DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Beckers Vaggfarg Elite škrupinová keramická farba 2,5l
Beckers Vaggfarg Elite škrupinová keramická farba 2,5l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beckers Vaggfarg Elite škrupinová keramická farba 2,5l3-7 dní37,72 €30,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Škrupinová keramická farba Beckers Vaggfarg Elite je bezpečná pre životné prostredie a používateľov. Po použití emulzie bude zbytočné dlhé vetranie - je to možné vďaka nízkemu obsahu prchavých organických zlúčenín. Antireflexný prípravok má krátku dobu schnutia, takže urýchli renovačné práce. Farba odolná voči škvrnám má matný povrch
Vlastnosti a výhody
Beckers Vaggfarg Elite škrupinová keramická farba 2,5 l je určená na použitie vo vnútri obytných a kancelárskych budov. Všetko, čo musíte urobiť, je naniesť dve vrstvy emulzie, aby ste dosiahli uspokojivé krytie. Prípravok má krátku dobu schnutia a umožní vám efektívne realizovať renováciu. Emulzia s nízkym obsahom prchavých organických zlúčenín je šetrná k životnému prostrediu a bezpečná pre alergikov. Po použití prípravku nebude potrebné miestnosť dlho vetrať. Škrupinová keramická farba Beckers Vaggfarg Elite vytvára ľahko čistiteľný náter. Nečistoty ľahko odstránite a farba steny zostane nezmenená. Produkt značky Beckers sa vyznačuje jemným odtieňom sivej a matným povrchom. Naša ponuka obsahuje viac emulzií zo série Vaggfarg Elite
- Keramické
- Hlboko matný
- Antireflexné
- Odolný voči škvrnám
- Najvyššia odolnosť voči drhnutiu, nízky obsah VOC
- Prípustné hodnoty pre maximálny obsah VOC: 30 g/l
- Riedidlo: do 5% vody
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Farba na stenu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Beckers |
| Pokrytie | 40 m² |
| Spotreba na liter | 16 m²/l |
| Šírka nádoby | 192 mm |
| Výška nádoby | 136,5 mm |
| séria | Vaggfarg Elite |
| Typ kontajnera | Môcť |
| Doba schnutia | 1 hodina |
| Informácie o VOC | 5 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec alebo valček |
| Minimálna teplota aplikácie | 5 °C |
| Kapacita (l) | 2,5 l |
| Typ riedidla | Voda |
| Hmotnosť (kg) | 3,5 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Shelly |
| Kód produktu | 7311237119261 |

1850 + recenzí










