DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Beckers Vaggfarg Elite výberová keramická farba 2,5l
Beckers Vaggfarg Elite výberová keramická farba 2,5l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beckers Vaggfarg Elite výberová keramická farba 2,5l3-7 dní37,72 €30,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vybraná keramická farba Beckers Vaggfarg Elite vám vďaka vysokej krycej schopnosti umožní rýchle renovačné práce. Ekologickú emulziu nanášajte štetcom alebo valčekom. Produkt vám umožní vytvoriť náter, ktorý je odolný voči nečistotám. Modrá farba dodáva matný efekt, ktorý bude dobre fungovať v moderných a elegantných aranžmánoch
Vlastnosti a výhody
Vybraná keramická farba Beckers Vaggfarg Elite 2,5 l bude dobre fungovať v bytoch a verejných budovách. Prípravok s výbornou krycou schopnosťou a krátkym časom schnutia uľahčí renovačné práce. Len dve vrstvy emulzie vám umožnia dosiahnuť požadovaný efekt. Výberová keramická farba Beckers Vaggfarg Elite má nízky obsah prchavých organických zlúčenín. Vďaka tomu je emulzia bezpečná pre človeka a šetrná k životnému prostrediu. Produkt Beckers sa vyznačuje zvýšenou odolnosťou voči škvrnám. Vďaka tomu si môžete byť istí, že lakovaný povrch si zachová svoj estetický vzhľad po dlhú dobu. Emulzia v zaujímavom odtieni modrej má matný finiš. Produkt využijete v elegantných alebo moderných interiéroch. Pozrite si ďalšie farby lakov zo série Vaggfarg Elite
- Keramické
- Hlboko matný
- Antireflexné
- Odolný voči škvrnám
- Najvyššia odolnosť voči drhnutiu, nízky obsah VOC
- Prípustné hodnoty pre maximálny obsah VOC: 30 g/l
- Riedidlo: do 5% vody
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Farba na stenu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Beckers |
| Pokrytie | 40 m² |
| Spotreba na liter | 16 m²/l |
| Šírka nádoby | 192 mm |
| Výška nádoby | 136,5 mm |
| séria | Vaggfarg Elite |
| Typ kontajnera | Môcť |
| Doba schnutia | 1 hodina |
| Informácie o VOC | 5 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec alebo valček |
| Minimálna teplota aplikácie | 5 °C |
| Kapacita (l) | 2,5 l |
| Typ riedidla | Voda |
| Hmotnosť (kg) | 3,4 kg |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | Vybraný |
| Kód produktu | 7311237119155 |

1850 + recenzí










