DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Beckers Vaggfarg Latexová farba voľnosti farieb 2,5 l
Beckers Vaggfarg Latexová farba voľnosti farieb 2,5 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beckers Vaggfarg Latexová farba voľnosti farieb 2,5 l3-7 dní40,04 €32,55 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Použitie farby Vaggfarg Color v slobode je dokonalý spôsob, ako zrenovovať steny vo vašom byte. Vďaka latexovému zloženiu je výsledný náter umývateľný, takže sa môžete rýchlo zbaviť škvŕn. Produkt je dostupný aj v širokej škále farieb, takže si ho môžete dokonale zladiť podľa svojich preferencií a predstáv o interiéri.
Vlastnosti a výhody
Ak plánujete rekonštrukciu bytu, vybavte sa príslušnými maliarskymi prípravkami. Farba z kolekcie Vaggfarg Color v slobode je ideálna na maľovanie stropov a stien. Prípravok ľahko rozotriete pomocou valčeka alebo štetca – pri nanášaní nestrieka. Stena s matným povrchom v sýtej farbe ozdobí celý interiér. Farbu využijete pri rekonštrukcii kuchyne, obývačky či jedálne. Výsledný náter je umývateľný, takže sa môžete rýchlo zbaviť škvŕn, ktoré vznikli počas používania miestností. Ak hľadáte vhodné maliarske pomôcky, ktoré vám uľahčia aplikáciu emulzie, pozrite si našu rozsiahlu ponuku. Náter nájdete aj v iných farbách.
- Odolný voči praniu
- Široká škála odolných farieb
- Odolný, krásny, umývateľný povrch
- Farba časom nezožltne
- Je certifikovaný Poľskou alergologickou spoločnosťou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Emulzná farba |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Beckers |
| Maximálna úroveň VOC pre produkt | 30 g/l |
| Pokrytie | 40 m² |
| Spotreba na liter | 16 m²/l |
| séria | Farba Vaggfarg |
| Typ kontajnera | Môcť |
| Základňa | Na akrylovej báze |
| Čas na nanesenie ďalšej vrstvy | 4 hodiny |
| Doba schnutia | 2 hodiny |
| Informácie o VOC | 0 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec, valček alebo sprej |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Kapacita (l) | 2,5 l |
| Typ riedidla | Voda |
| Hmotnosť (kg) | 3,68 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Sloboda |
| Kód produktu | 7311237862082 |

1850 + recenzí











