DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Belsize glazovaná kamenina 60 x 120 cm prírodná 1,44 m2
Belsize glazovaná kamenina 60 x 120 cm prírodná 1,44 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Belsize glazovaná kamenina 60 x 120 cm prírodná 1,44 m23-7 dní53,44 €43,44 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prírodná glazovaná kamenina Belsize je vynikajúcim materiálom na konečnú úpravu podlahy. Množstvo praktických vlastností robí kameninu vhodnou do interiéru aj exteriéru. Imitácia dreva poskytuje elegantný efekt. Prezrite si našu ponuku a prezrite si ďalšie varianty kameniny Belsize.
Vlastnosti a výhody
Oceňujete kvalitu a eleganciu v jednom? Belsize glazovaná kamenina 60 x 120 cm prírodná 1,44 m2 sa vyznačuje oboma vyššie uvedenými vlastnosťami. Výrobok je univerzálny, takže ho môžete použiť aj mimo budov, napríklad na dokončenie podlahy na terase alebo v altánku. Vo vnútri bude skvele fungovať v každej obývačke alebo technickej miestnosti. Materiál je mrazuvzdorný. Nízke teploty nespôsobia praskliny ani narušenie spojov dosiek. Produkt si tak zachová svoje vlastnosti a estetický vzhľad po mnoho rokov. Prírodná glazovaná kamenina Belsize má rektifikované hrany. To znamená, že dosky sú presne rezané, čo zaisťuje jednoduchú inštaláciu a atraktívny vizuálny efekt. Ďalšou dekoratívnou hodnotou je realistická potlač vyrobená inovatívnou digitálnou metódou a matný povrch.
- Realistická digitálna tlač
- Opravené
- Mrazuvzdorný
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 2 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
| Hrúbka produktu | 11,4 mm |
| Farba | Prirodzené |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| séria | Belsize |
| Hmotnosť produktu | 36,72 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8430615084218 |

1850 + recenzí











