DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Belsize glazovaná kamenina 60 x 120 cm, rozmer 1,44 m2
Belsize glazovaná kamenina 60 x 120 cm, rozmer 1,44 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Belsize glazovaná kamenina 60 x 120 cm, rozmer 1,44 m23-7 dní53,44 €43,44 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Glazovaná kamenina Belsize miel je produkt, ktorý vám umožní elegantne dokončiť povrchy doma aj vonku. Dlažba s realistickou digitálnou potlačou dokonale imituje drevo. Dlažba je mrazuvzdorná, môžete ju použiť na terasu, balkón alebo altánok. Produkt je opravený. Súčasťou balenia sú dve veľkoformátové dlaždice.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte zaujímavý spôsob, ako dokončiť podlahy v kuchyni, obývačke alebo predsieni? Alebo si možno chcete zrekonštruovať terasu či balkón? Glazovaná kamenina Belsize bude ideálna pre každú z týchto aplikácií. Vďaka realistickej digitálnej tlači obkladačky dokonale imitujú svetlé drevo. Je to elegantný spôsob dokončovania povrchov vo vnútri aj mimo budov. Dlažba je mrazuvzdorná, takže máte istotu, že pri poklese teploty pod nulu stupňov Celzia nepopraská. Belsize glazovaná kamenina 60 × 120 cm, rozmer 1,44 m2, je rektifikovaný výrobok. Dlaždice majú presné rozmery, dokonale rovné uhly a hrany. Vďaka tomu pri ich inštalácii spotrebujete minimálne množstvo škárovacej hmoty. Produkt je súčasťou rodiny Belsize.
- Realistická digitálna tlač
- Opravené
- Mrazuvzdorný
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Balenie |
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
| Hrúbka produktu | 11,4 mm |
| Farebná skupina | Béžová |
| Farba | Brúsiť |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| séria | Belsize |
| Hmotnosť produktu | 36,72 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Shell | Glazované |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8430615084225 |

1850 + recenzí










