DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Lišty
- Bezuzlový uholník 13 x 13 x 2400 mm, borovica
Bezuzlový uholník 13 x 13 x 2400 mm, borovica
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Bezuzlový uholník 13 x 13 x 2400 mm, borovica3-7 dní11,19 €9,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Použitím navrhovaného uholníka bez uzlov nielen účinne ochránite rôzne drevené a drevu podobné prvky, ale zároveň im dodáte atraktívne prostredie. Produkt je ideálny na konečnú úpravu stien, obkladov alebo podhľadov. Pretože je vyrobený z prírodného borovicového dreva, je pás ľahko spracovateľný.
Vlastnosti a výhody
Odporúčaná bezuzlová uholníková páska je jedným z prvkov veľmi často využívaných v renovátorskom priemysle - je určená najmä na estetickú úpravu podláh a stien. Vďaka jeho použitiu efektívne zamaskujete prípadné škáry, ktoré vzniknú medzi podlahovými doskami a stenou. Produkt Vám výborne poslúži aj ako estetické dotvorenie podhľadu, obkladu alebo maľby. Okrem toho je to skvelá povrchová úprava rohov - vnútorných aj vonkajších a poskytuje dodatočnú, ľahko vymeniteľnú ochranu proti poškodeniu prvkov miestnosti, ktoré sú najzraniteľnejšie voči poškodeniu. Pás je vyrobený zo surového dreva a je možné ho natrieť alebo nalakovať v akejkoľvek farbe, čo miestnosti dodá čaro a navodí tú správnu atmosféru.
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 2400 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 13 mm |
| Hrúbka produktu | 13 mm |
| Hmotnosť produktu | 103 g |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Nie sú zahrnuté žiadne montáže alebo pripojenia |
| Oblasť použitia | Vnútri |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Okrajový profil | Okraj pod uhlom |
| Materiál | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Kód produktu | 3663602871972 |

1850 + recenzí








