DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Prípravky na ošetrenie dreva
- Lazúry a moridlá na drevo
- Biele moridlo na drevo 0,2 l
Biele moridlo na drevo 0,2 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Biele moridlo na drevo 0,2 l3-7 dní7 €5,69 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Dokonale zafarbí akýkoľvek druh dreva
- Zdôrazňuje vzor zrna
- Zvýrazňuje prirodzenú krásu dreva
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Škvrna |
|---|---|
| Typ balenia | Balenie |
| Maximálna úroveň VOC pre produkt | 20 g/l |
| Pokrytie | 3 m² |
| Spotreba na liter | 15 m²/l |
| Výška nádoby | 175 mm |
| Základňa | Na báze polyuretánu |
| Čas na nanesenie ďalšej vrstvy | 1 hodina |
| Doba schnutia | 20 min |
| Doba schnutia nelepivá | 20 minút |
| Informácie o VOC | 20 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Spôsob aplikácie | Štetec alebo valček |
| Kapacita | 200 ml |
| Rýchloschnúce | Rýchloschnúce |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 5903649062451 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








