DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Nástenné panely
- Boazeria MDF Modern 2 mb
Boazeria MDF Modern 2 mb
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Boazeria MDF Modern 2 mb3-7 dní39,36 €32 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Obloženie je stenový materiál, ktorý umožňuje získať elegantnú povrchovú úpravu v obytných a kancelárskych priestoroch. Panely sú vyrobené z MDF, takže sú odolné voči mechanickému poškodeniu. Vďaka nim ľahko zamaskujete nerovné povrchy stien a dodáte vašim miestnostiam elegantný vzhľad.
Vlastnosti a výhody
Obloženie je elegantný dokončovací materiál, ktorý môžete použiť na povrch steny vo vašej domácnosti. MDF panely sú odolné voči poškodeniu a ľahko sa udržujú v čistote. Dokonale udržujú teplo a poskytujú dodatočnú izoláciu stien na vnútornej strane budovy. Pôsobia aj ako zvuková izolácia. Obloženie je elegantné a univerzálne, takže ho možno zladiť k rôznym štýlom povrchovej úpravy – či už spĺňajúcim požiadavky novších trendov, tak aj klasickejším aranžmánom. Jeho jednoduchá montáž znamená, že si ho môžete usporiadať sami pomocou jednoduchých nástrojov. V našej ponuke nájdete obklady stien v rôznych farbách, ktoré vám uľahčia ich zladenie podľa vašich potrieb.
- Ideálna voľba pre modernú, ale originálnu izbu
- Výrobok je natretý základným náterom a pripravený na natieranie farbami na steny
- Návod, ktorý je súčasťou balenia, značne uľahčuje montáž
- Má estetickú a ochrannú funkciu
- Pripravené na maľovanie farbami na steny
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 5 |
|---|---|
| Typ produktu | Fasádne dosky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Šírka produktu | 180 mm |
| Hrúbka produktu | 12 mm |
| Hmotnosť (kg) | 15 kg |
| Farba | biely |
| Farebná skupina | biely |
| Návod na inštaláciu | Na lepidlo |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Kód produktu | 5908283371716 |

1850 + recenzí











