DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Brány a ploty
- Drevené oplotenia
- Branka Blooma Luiro 100 x 100 cm, borovicová hnedá
Branka Blooma Luiro 100 x 100 cm, borovicová hnedá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Branka Blooma Luiro 100 x 100 cm, borovicová hnedá3-7 dní43,34 €35,24 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Brána Blooma Luiro vám pomôže zmeniť vzhľad oplotenia vašej nehnuteľnosti. Vyrobené z borovicového dreva v teplej farbe, vyzerá skvele na pozadí zelených rastlín. Jeho tradičný vzhľad sa hodí do domácností v rustikálnom štýle. Je pokrytý vrstvou impregnácie, vďaka čomu je odolný voči organickým výkvetom.
Vlastnosti a výhody
Vždy ste snívali o dome na vidieku, uprostred zelenej lúky? Žiaľ, bývanie na sídlisku sťaží realizáciu. Kúsok vidieckeho kúzla si však môžete priniesť aj do svojho domova. Zariaďte si nehnuteľnosť v rustikálnom štýle. V tejto úlohe vám pomôže tradičný drevený plot a hnedá borovicová brána Blooma Luiro, ktorá doplní jej vzhľad. Vďaka drevenej bráne v teplej, hnedej farbe získa vaša nehnuteľnosť tradičnejší ráz. Jeho farba dokonale ladí so zeleňou záhradných rastlín. Okrem toho sa brána série Luiro jednoducho inštaluje. Na bránu Blooma Luiro 100 x 100 cm, hnedá borovica, sa vzťahuje záruka, ktorú poskytuje okrem iného: impregnácia drevených povrchov tlakovou metódou. Vďaka tomu je odolný voči organickým výkvetom.
- Tradičný vzhľad
- Zabezpečenie záhrady
- Jednoduchá montáž
- Väčšia odolnosť vďaka tlakovej impregnácii
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Wicket |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 3 roky |
| Marka | Bloom |
| Hrúbka (cm) | 4 cm |
| šírka (cm) | 100 cm |
| výška (cm) | 100 cm |
| Štandardné | FSC certifikovaný |
| séria | Luira |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Farba | Hnedá |
| Hmotnosť produktu | 16,8 kg |
| Kód produktu | 3663602942672 |

1850 + recenzí









