DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Elektrické náradie
- Mini elektrické náradie
- Brúsna hlava Dremel 13 mm P120
Brúsna hlava Dremel 13 mm P120
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Brúsna hlava Dremel 13 mm P1203-7 dní6,83 €5,55 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Brúsna hlava slúži na presné hladenie predmetov z dreva alebo kovu. Výrobok je vyrobený z odolného materiálu, vďaka čomu je odolný voči oderu. Hlavica je presná a rýchla, čo ušetrí čas potrebný na plánované činnosti. K dispozícii sú aj iné gradácie.
Vlastnosti a výhody
Brúsna hlava je určená na presné hladenie predmetov z rôznych druhov materiálov. Výrobok je vyrobený z odolného materiálu, takže je odolný voči oderu a môže sa používať dlhodobo. Hlava vám umožní pracovať rýchlo, čo vám umožní vykonávať činnosti za kratší čas. Výrobok bude slúžiť ako na renováciu starých predmetov, tak aj na estetické dotvorenie nových. Hlava bude užitočná aj pre ľudí zaoberajúcich sa modelovaním, pretože jej malé rozmery umožňujú presnú prácu. Výrobok funguje so štandardným mini náradím a jeho montáž si nevyžaduje použitie špecializovaného náradia. Naše predajne ponúkajú brúsne hlavy v mnohých rôznych veľkostiach.
- Technológia rýchleho uzamykania
- Dáva klenutý tvar a vyhladzuje
- Odstraňuje hrdzu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Sada brúsnych objímok |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 6 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Dremel |
| Dĺžka produktu | 12 mm |
| Veľkosť hriadeľa | 3,2 mm |
| Priemer produktu | 13 mm |
| Šírka produktu | 50 mm |
| Výška produktu | 18 mm |
| Druh brúsneho materiálu | Hrubé a jemné |
| Gradácia | Stupňovanie 120 |
| počet položiek | 6 |
| Maximálne otáčky za minútu | 35 000 ot./min |
| Hmotnosť produktu | 9 g |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Materiál brúsnej časti | Oxid hlinitý |
| Materiál podkladovej vrstvy | Papier |
| Perforácia | Perforovaný |
| Osud | Strihanie, hladenie, odstraňovanie hrdze |
| Mokré alebo suché použitie | Len na suché použitie |
| Kód produktu | 8710364007264 |

1850 + recenzí










