DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Lepidlá na obkladačky
- Buildfix lepidlo na klinker 25 kg
Buildfix lepidlo na klinker 25 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Buildfix lepidlo na klinker 25 kg3-7 dní28,17 €22,90 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Lepidlo Buildfix klinker je ideálne pre stavebné a renovačné práce. Univerzálne spojivo vám pomôže rýchlo a jednoducho položiť dlaždice, terakotu a kameninu. Spoľahlivý prípravok využijete aj na lepenie izolačných materiálov, akými sú polystyrén, dosky pohlcujúce zvuk či minerálna vlna.
Vlastnosti a výhody
Buildfix lepidlo na klinker 25 kg je výbornou voľbou pre každého, kto chce renovačné práce realizovať rýchlo a bez problémov. Výrobok je univerzálny, takže ho môžete použiť na lepenie rôznych materiálov. Je ideálny, ak chcete položiť klinkerové alebo kameninové dlaždice. Môžete ho použiť aj na vytvorenie tepelnej izolácie vášho domova. Veľmi dobre kombinuje dosky z polystyrénu a minerálnej vlny. Lepidlo Buildfix klinker zabezpečí hladký a bezproblémový priebeh renovačných prác. Pripravíte si ho veľmi jednoducho. Na nanášanie stačí zubatá stierka. Doba tuhnutia je len 6 hodín a na úplné vytvrdnutie stačí 14 hodín. To vám ušetrí veľa času. Ak hľadáte iné lepidlá a lepiace malty, pozrite si široký sortiment našej predajne.
- Jednoduchá príprava a aplikácia
- Znížený odtok umožňuje inštaláciu dlaždíc bez efektu kĺzania
- Zvýšená počiatočná priľnavosť
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lepidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Výška nádoby | 480 mm |
| Dĺžka nádoby | 360 mm |
| Šírka nádoby | 120 mm |
| Maximálna hrúbka nanášania | 15 mm |
| Čas vytvrdzovania | 14h |
| Maximálna teplota aplikácie | 35 °C |
| Spôsob aplikácie | Stierka/stierka |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Zloženie | Cement |
| Hmotnosť produktu | 25 kg |
| Farba | Šedá |
| Kód produktu | 8022452240461 |

1850 + recenzí








