DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Lepidlá na obkladačky
- Buildfix S1 deformovateľné lepidlo 25 kg
Buildfix S1 deformovateľné lepidlo 25 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Buildfix S1 deformovateľné lepidlo 25 kg3-7 dní32,52 €26,44 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Deformovateľné lepidlo Buildfix je produkt, ktorý možno úspešne použiť vo vnútri aj mimo budov. Poslúži na pripevnenie keramických dlaždíc a prírodného kameňa odolného voči vlhkosti na povrch. Môže sa použiť na vertikálne a horizontálne podklady, ktoré sa môžu deformovať.
Vlastnosti a výhody
Buildfix S1 deformovateľné lepidlo je cementová lepiaca malta so zlepšenými parametrami, zníženou tekutosťou, predĺženým otvoreným časom schnutia, typ a trieda C2TE, navyše spĺňajúca požiadavky na deformovateľné lepidlá triedy S1. Deformovateľné lepidlo Buildfix S1 je určené na lepenie všetkých typov a formátov keramických obkladov a dlažieb (glazúra, terakota, kamenina) a prírodného kameňa odolného voči vlhkosti vonku aj vo vnútri budovy, na zvislé a vodorovné podklady, ktoré môžu podliehať deformácii. Môže sa použiť na bodové lepenie izolačných materiálov ako sú polystyrénové dosky, dosky z minerálnej a sklenej vlny, Eraclit® (vláknocementové dosky), zvukovoizolačné panely a pod. Balenie: 25 kg papierové vrece.
- Až 5 kg/m2 (v závislosti od formátu a typu dlažby)
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lepidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Buildfix |
| Výška nádoby | 450 mm |
| Dĺžka nádoby | 310 mm |
| Šírka nádoby | 90 mm |
| Maximálna hrúbka nanášania | 5 mm |
| Čas vytvrdzovania | 336 h |
| Hmotnosť produktu | 25 kg |
| Farba | Šedá |
| Kód produktu | 8022452065026 |

1850 + recenzí








