DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Sanitárne silikóny
- Ceresit CS 15 Express silikón, bezfarebný, 280 ml
Ceresit CS 15 Express silikón, bezfarebný, 280 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ceresit CS 15 Express silikón, bezfarebný, 280 ml3-7 dní19,46 €15,82 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Bezfarebný silikón Ceresit Express je efektívny spôsob, ako rýchlo vyplniť medzery medzi obkladmi a sanitou. Vďaka vysokej odolnosti voči extrémnym teplotám a čistiacim prostriedkom si hmota zachováva svoje vlastnosti po dlhú dobu. Prípravok sa vyznačuje rýchlym tuhnutím - už hodinu po aplikácii môže prísť do kontaktu s vodou.
Vlastnosti a výhody
Trvalé vyplnenie medzier v kúpeľni je nevyhnutné pre zachovanie jej hygienickej čistoty. Zvoľte silikón Ceresit CS 15 Express, bezfarebný, 280 ml, vďaka ktorému vyplníte priestory medzi stenou a sanitou za pár chvíľ. Prípravok je ideálny na rohy stien, na spoj medzi stenou a podlahou a medzi obkladačky a umývadlo, sprchovú vaničku alebo vaňu. S úspechom ho využijete ako v kúpeľni, tak aj v kuchyni – je veľmi odolný voči teplote a vlhkosti. Bezfarebný silikón Ceresit Express tuhne asi za 7 minút a po jednej hodine môže prísť do kontaktu s vodou. Vďaka tomu bude perfektný na rýchle, nečakané opravy. Pozrite si aj ďalšie silikóny z našej ponuky.
- Super rýchly silikón pre kúpeľne a kuchyne
- Kontakt s vodou po 1 hodine
- Trvalo flexibilné
- Odolný voči čistiacim prostriedkom
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Sanitárny silikón |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Ceresite |
| Dĺžka nádoby | 50 mm |
| Maximálna šírka štrbiny | 30 mm |
| Šírka nádoby | 50 mm |
| Výška nádoby | 230 mm |
| séria | CS 15 |
| Typ kontajnera | Príspevok |
| Základňa | Na silikónovej báze |
| Čas kutikuly | 7 min |
| Hustota | 1040 kg/m³ |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 150 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 40 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -50 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Kapacita | 28 ml |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolný voči poveternostným vplyvom |
| Farebná skupina | Transparentné |
| Farba | Bezfarebný |
| Kód produktu | 9000101126822 |

1850 + recenzí








