DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Sanitárne silikóny
- Ceresit CS 25 mandľovo hnedý sanitárny silikón 280 ml
Ceresit CS 25 mandľovo hnedý sanitárny silikón 280 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ceresit CS 25 mandľovo hnedý sanitárny silikón 280 ml3-7 dní22,73 €18,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dbajte na správne vyplnenie medzier vo vašej kúpeľni. Mandľovo hnedý silikón Ceresit CS25 vám umožní pohodlné škárovanie. Vďaka nemu natrvalo spojíte povrchy a budete si užívať bezpečnosť a estetický vzhľad po dlhú dobu. Produkt vás prekvapí svojou univerzálnosťou. Môžete ho použiť ako vonku, tak aj vo vnútri vášho domova.
Vlastnosti a výhody
Pri rekonštrukčných a stavebných prácach budete potrebovať Ceresit CS25 silikón 280 ml mandľová hnedá. Využijete ho nielen v kúpeľni, ale aj v kuchyni či na terase. To všetko vďaka vodeodolnosti a ochrane pred slnečným žiarením. Ceresit CS25 mandľovo hnedý silikón si hravo poradí aj s extrémne vlhkými miestnosťami. Zabraňuje tvorbe húb a plesní. Je to vďaka špeciálnej receptúre MicroProtect, ktorá obsahuje účinné látky blokujúce vývoj nepriaznivých a škodlivých mikroorganizmov. Vďaka tomu sa budete cítiť pohodlne a bezpečne. Silikón vám umožní škárovať rohy stien a spojiť steny s podlahou. Hnedá farba sa hodí k svetlým aj tmavým obkladom. Ak potrebujete inú farbu silikónu, pozrite si našu ponuku.
- Trvalo flexibilné
- Odolný voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu
- Vodotesný, pre vnútorné aj vonkajšie použitie
- CS 25 má vzorec MicroProtect a obsahuje aktívne látky, ktoré blokujú rozvoj húb a plesní 3 spôsobmi: minimalizujú možnosť tvorby spór plesní, bránia ich rastu a možnosti šírenia
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Sanitárny silikón |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Ceresite |
| Dĺžka nádoby | 50 mm |
| Maximálna šírka štrbiny | 30 mm |
| Lineárne pokrytie | 15 m |
| Šírka nádoby | 50 mm |
| Výška nádoby | 250 mm |
| séria | CS 25 |
| Typ kontajnera | Príspevok |
| Základňa | Na silikónovej báze |
| Čas kutikuly | 15 min |
| Doba schnutia | 15 min |
| Hustota | 1000 kg/m³ |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 120 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 40 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -40 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Kapacita | 280 ml |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolný voči poveternostným vplyvom |
| Odolnosť voči ultrafialovému žiareniu | Odolné voči UV žiareniu |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Hnedá |
| Kód produktu | 9000101119985 |

1850 + recenzí








