DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Sanitárne silikóny
- Ceresit CS 25 sanitárny silikón 280 ml biely 2 ks.
Ceresit CS 25 sanitárny silikón 280 ml biely 2 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ceresit CS 25 sanitárny silikón 280 ml biely 2 ks.3-7 dní36,01 €29,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak chcete efektívne vyplniť medzery medzi sanitou a obkladmi, zvoľte sanitárny silikón Ceresit CS 25 biely. Sada obsahuje dve trubice, ktoré sa veľmi ľahko používajú. Výrobok je určený na použitie v miestnostiach so zvýšenou vlhkosťou. Obsahuje aj fungicídne látky.
Vlastnosti a výhody
Ceresit CS 25 sanitárny silikón 280 ml biely 2 ks má široké využitie pri renovačných a dokončovacích prácach. Používa sa na škárovanie keramických obkladov a pod. Môžete ho aplikovať na miesta obzvlášť vystavené vlhkosti. Ideálne do kúpeľne, kuchyne alebo na toaletu. Funguje dobre aj v náročných podmienkach. Je určený aj na použitie mimo budovy. Prípravok je vodeodolný a obsahuje fungicídne látky. Je certifikovaný aj Národným hygienickým ústavom pre styk s pitnou vodou. Vďaka tomu je jeho používanie bezpečné. Navyše je vďaka svojim vlastnostiam odolný voči meniacim sa poveternostným podmienkam a UV žiareniu. Ak hľadáte iný odtieň ako biely, pozrite si našu ďalšiu ponuku.
- Vodeodolný
- Tesné spojenie
- Obsahuje fungicídne látky
- Je certifikovaný Národným hygienickým ústavom pre styk s pitnou vodou
- Odolný voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu
- Účinnosť: v závislosti od šírky škáry cca 15 m pri škáre 6 x 6 mm
- Rozmery produktu: 24 x 10 x 5 cm
Technické špecifikácie
| Typ balenia | nastaviť |
|---|---|
| Marka | Ceresite |
| Čas kutikuly | 15 min |
| Maximálna teplota aplikácie | 40 °C |
| Maximálna prevádzková teplota | 120 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | -40 °C |
| Kapacita | 560 ml |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 9000101133363 |

1850 + recenzí








