DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Sanitárne silikóny
- Ceresit CS 25 sanitárny silikón biely 280 ml
Ceresit CS 25 sanitárny silikón biely 280 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ceresit CS 25 sanitárny silikón biely 280 ml3-7 dní22,73 €18,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sanitárny silikón vás poteší vysokou funkčnosťou a univerzálnym vzhľadom - biely silikón sa bude hodiť do kuchýň a kúpeľní zariadených v akomkoľvek štýle. Účelom tohto prípravku je efektívne utesniť všetky typy škár a chrániť ich pred vlhkosťou a nečistotami. Výrobok sa vyznačuje vynikajúcimi vlastnosťami odolnosti.
Vlastnosti a výhody
Sanitárny silikón využijete pri rekonštrukčných a dokončovacích prácach vo vašom byte. Vyznačuje sa univerzálnou bielou farbou, čo znamená, že ho môžete použiť v moderných aj klasických izbách. Prípravok s pružnou štruktúrou sa dokonale prispôsobí veľkosti škár – takáto výplň bude najlepším spôsobom utesnenia škár medzi sanitárnym zariadením a stenami a dobre poslúži aj pri škárovaní keramických obkladov. Silikón je vhodný aj na vonkajšie práce – umožní vám chrániť podlahy na terasách a balkónoch, pretože je odolný voči škodlivým vplyvom extrémnych teplôt a UV žiarenia – udrží si teda dlhšie svoju bielu farbu.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Ceresite |
| Maximálna šírka štrbiny | 30 mm |
| Lineárne pokrytie | 15 m |
| séria | CS 25 |
| Čas kutikuly | 10 minút |
| Hustota | 1000 kg/m³ |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 120 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 40 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -40 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Kapacita | 28 ml |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 8691451080554 |

1850 + recenzí











