DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Sanitárne silikóny
- Ceresit CS 25 sanitárny silikón sivý 280 ml
Ceresit CS 25 sanitárny silikón sivý 280 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ceresit CS 25 sanitárny silikón sivý 280 ml3-7 dní22,73 €18,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sanitárny silikón využijete pri rekonštrukcii a dokončovaní Vášho bytu. Skvele sa hodí na vyplnenie medzier medzi sociálnymi zariadeniami a stenami a hodí sa aj na škárovanie keramických obkladov. Vyznačuje sa vysokou pružnosťou, vďaka čomu účinne chráni priestory pred nečistotami a vlhkosťou.
Vlastnosti a výhody
Sanitárny silikón je určený na vyplnenie všetkých typov škár vo vašich kuchyniach a kúpeľniach. Úspešne ho využijete na prepojenie sanity a stien a podláh alebo ako doplnok k vašim keramickým obkladom. Pružná hmota dokonale zapadá do medzery, chráni ju pred nečistotami a vlhkosťou – to je dôležité najmä v miestnostiach, kde sa tvorí para, pretože voda usadzujúca sa na stenách podporuje tvorbu húb a plesní. Výrobok má univerzálnu šedú farbu, takže bude vyzerať skvele v každej miestnosti. Dostupné sú aj modely v iných odtieňoch, takže určite nájdete silikón, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Ceresite |
| Maximálna šírka štrbiny | 30 mm |
| Lineárne pokrytie | 15 m |
| séria | CS 25 |
| Čas kutikuly | 10 minút |
| Hustota | 1000 kg/m³ |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 120 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 40 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -40 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Objem | 28 ml |
| Farba | Šedá |
| Kód produktu | 8691451080578 |

1850 + recenzí











