DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Sanitárne silikóny
- Ceresit CS 25 sanitárny silikón, tmavohnedý, 280 ml
Ceresit CS 25 sanitárny silikón, tmavohnedý, 280 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ceresit CS 25 sanitárny silikón, tmavohnedý, 280 ml3-7 dní22,73 €18,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sanitárny silikón využijete ako na konečnú úpravu vašej kuchyne a kúpeľne, tak aj na utesnenie povrchov terás a balkónov. Účelom tohto prípravku je dokonale vyplniť všetky typy medzier, aby vyzerali esteticky a boli chránené pred nečistotami a vlhkosťou.
Vlastnosti a výhody
Sanitárny silikón je určený na efektívne vyplnenie všetkých typov škár v miestnostiach Vášho bytu. Využitie nájde určite aj v kuchyniach a kúpeľniach pri utesňovaní škár medzi sanitárnym zariadením a stenami – toto riešenie ochráni vaše povrchy pred tvorbou húb a plesní, keďže škáry neabsorbujú vlhkosť. Prípravok môžete použiť aj pri práci vonku - silikón je vyrobený zo starostlivo vybraných ingrediencií, takže má vynikajúcu odolnosť proti poškodeniu škodlivými vplyvmi atmosférických faktorov. Je odolný aj voči slnečnému žiareniu, takže si dlhšie zachová intenzívnu tmavohnedú farbu.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Ceresite |
| Maximálna šírka štrbiny | 30 mm |
| Lineárne pokrytie | 15 m |
| séria | CS 25 |
| Čas kutikuly | 10 minút |
| Hustota | 1000 kg/m³ |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 120 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 40 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -40 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Objem | 28 ml |
| Farba | Tmavohnedá |
| Kód produktu | 8691451080974 |

1850 + recenzí











