DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Sanitárne silikóny
- Ceresit CS 25 sanitárny silikón, tmavosivý, 280 ml
Ceresit CS 25 sanitárny silikón, tmavosivý, 280 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ceresit CS 25 sanitárny silikón, tmavosivý, 280 ml3-7 dní22,73 €18,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sanitárny silikón účinne chráni praskliny vo vašich kuchyniach a kúpeľniach pred nečistotami a vlhkosťou. Poskytuje tiež estetické dotvorenie každej miestnosti, pretože obklady a sanita so sivým okrajom vyzerajú mimoriadne elegantne. Produkt je dostupný aj v iných farbách - všetky modely nájdete v našej ponuke.
Vlastnosti a výhody
Sanitárny silikón je určený na vyplnenie rôznych medzier vo vašich kuchyniach a kúpeľniach. Použitie tohto prostriedku účinne ochráni vaše miestnosti pred vznikom zdraviu škodlivých húb a plesní na stenách a podlahách – voda sa nebude hromadiť pod vašimi keramickými obkladmi a za sociálnymi zariadeniami. Tmavosivý produkt bude vyzerať skvele v každej miestnosti - táto farba sa perfektne hodí ku klasickému aj modernému dekoru. V našom sortimente nájdete aj ďalšie silikóny tejto značky, takže si budete môcť vybrať model v odtieni, ktorý sa najlepšie hodí k charakteru vášho bytu.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Ceresite |
| Maximálna šírka štrbiny | 30 mm |
| Lineárne pokrytie | 15 m |
| Rozsah | CS 25 |
| Čas kutikuly | 10 minút |
| Hustota | 1000 kg/m³ |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 120 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 40 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -40 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Objem | 28 ml |
| Farba | Tmavošedý |
| Kód produktu | 8691451080561 |

1850 + recenzí











