DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Sanitárne silikóny
- Ceresit CS 25 sanitárny silikónový karamel 280 ml
Ceresit CS 25 sanitárny silikónový karamel 280 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ceresit CS 25 sanitárny silikónový karamel 280 ml3-7 dní22,73 €18,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sanitárny silikón určite uspokojí aj toho najnáročnejšieho užívateľa, pretože ide o výrobok s praktickým a dekoratívnym využitím. Použite ho na utesnenie všetkých škár v kuchyniach a kúpeľniach, čím ich ochránite pred škodlivými účinkami vody. Zároveň medzerám dodáte estetickú karamelovú farbu.
Vlastnosti a výhody
Sanitárny silikón je ideálny pre rekonštrukčné práce vo vašom byte. Po pripevnení umývadla alebo sprchovej kabíny je potrebné zabezpečiť medzery, ktoré sa objavia pri spojení so stenami a podlahami. Vyplnením škár pružným silikónom budú vaše povrchy chránené pred nečistotami a vlhkosťou. Navyše tento prostriedok môžete použiť aj v exteriéri, pretože je odolný voči zrážkam, vysokým aj nízkym teplotám, ako aj dlhodobému slnečnému žiareniu – vďaka tomu nestratí svoju atraktívnu karamelovú farbu. V našom sortimente nájdete aj ďalšie silikóny tejto značky, takže si budete môcť vybrať model s odtieňom, o ktorý máte záujem.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Ceresite |
| Maximálna šírka štrbiny | 30 mm |
| Lineárne pokrytie | 15 m |
| séria | CS 25 |
| Čas kutikuly | 10 minút |
| Hustota | 1000 kg/m³ |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 120 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 40 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -40 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Objem | 28 ml |
| Farba | Karamel |
| Kód produktu | 8691451080608 |

1850 + recenzí










