DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Sanitárne silikóny
- Ceresit CS 25 železo sivý sanitárny silikón 280 ml
Ceresit CS 25 železo sivý sanitárny silikón 280 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ceresit CS 25 železo sivý sanitárny silikón 280 ml3-7 dní22,73 €18,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ceresit CS 25 silikón je fungicídny prípravok na škárovanie medzi keramickými obkladmi. Možno ho použiť aj na spoje so sanitárnymi zariadeniami umiestnenými napríklad v kuchyni alebo kúpeľni. Flexibilita silikónu ho predurčuje na použitie na sklo, porcelán, smalt a iné povrchy. Je vodeodolný a odolný voči UV žiareniu – perfektne sa hodí aj na vonkajšie použitie.
Vlastnosti a výhody
Ceresit CS 25 silikón v šedej farbe je produkt určený na dokončovacie renovačné práce v kuchyni, kúpeľni a exteriéri. Ide o flexibilné tesnenie, ktoré je možné použiť na mnohých povrchoch. Dokonale vyplní prázdne miesta medzi keramickými obkladmi na stenách a podlahách alebo v miestach, kde sa stretávajú so sociálnymi zariadeniami. Častým javom je výskyt plesní v miestnostiach s vysokou vlhkosťou (kúpeľne či kuchyne), ako aj na miestach vystavených extrémnym poveternostným vplyvom – dážď, mráz, husté sneženie. Tento prípravok obsahuje účinné látky, ktoré zabránia rozvoju a šíreniu húb a plesní. Farba silikónu skvele doplní šedé interiéry. Produkt je dostupný aj v mnohých iných farbách.
- Trvalo flexibilné
- Odolný voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu
- Vodotesný, pre vnútorné aj vonkajšie použitie
- CS 25 má vzorec MicroProtect a obsahuje aktívne látky, ktoré blokujú rozvoj húb a plesní 3 spôsobmi: minimalizujú možnosť tvorby spór plesní, bránia ich rastu a možnosti šírenia
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Sanitárny silikón |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Ceresite |
| Dĺžka nádoby | 50 mm |
| Maximálna šírka štrbiny | 30 mm |
| Lineárne pokrytie | 15 m |
| Šírka nádoby | 50 mm |
| Výška nádoby | 250 mm |
| séria | CS 25 |
| Typ kontajnera | Príspevok |
| Základňa | Na silikónovej báze |
| Čas kutikuly | 15 min |
| Doba schnutia | 15 min |
| Hustota | 1000 kg/m³ |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 120 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 40 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -40 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Objem | 280 ml |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolný voči poveternostným vplyvom |
| Odolnosť voči ultrafialovému žiareniu | Odolný voči UV žiareniu |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Kód produktu | 9000101119930 |

1850 + recenzí








