DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Sanitárne silikóny
- Ceresit CS 9 sanitárny silikón čierny 280 ml
Ceresit CS 9 sanitárny silikón čierny 280 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ceresit CS 9 sanitárny silikón čierny 280 ml3-7 dní10,10 €8,21 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sanitárny silikón Ceresit je trvalo elastický materiál používaný na tesnenie v kuchyni a kúpeľni. Je odolný voči domácim čistiacim prostriedkom. Navyše je chránený proti hubám a plesniam. Základom prezentovaného produktu je čierny acetátový silikón. Nanášanie tohto produktu je jednoduché pomocou striekacej pištole. Vždy ho skladujte v suchu.
Vlastnosti a výhody
Ceresit CS 9 sanitárny silikón čierny 280 ml je tesniaci materiál určený do kuchýň a kúpeľní. Prezentovaný výrobok je trvalo flexibilný a odolný voči čistiacim prostriedkom pre domácnosť. Dokonale chráni pred hubami a plesňami. Základom materiálu je čierny acetátový silikón. Sanitárny silikón Ceresit je platný 12 mesiacov od dátumu výroby. Vždy ho skladujte v suchu. Prípravok jednoducho nanesiete pištoľou. Ak silikónový spoj správne nanesiete, bude dokonale spolupracovať s okolitými materiálmi, takže po zhotovení tesnenia môže vydržať dlhé roky. Ceresit silikón sa predáva v tubách, čo umožňuje presné odmeranie potrebného množstva produktu a zaisťuje funkčnosť a estetickú aplikáciu.
- Odolný - odolný voči čistiacim prostriedkom
- Chránené proti hubám a plesniam
- Odolný voči domácim čistiacim prostriedkom
- Trvalo flexibilné
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Sanitárny silikón |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Ceresite |
| Dĺžka nádoby | 50 mm |
| Maximálna šírka štrbiny | 30 mm |
| Lineárne pokrytie | 15 m |
| Šírka nádoby | 50 mm |
| Výška nádoby | 230 mm |
| Typ kontajnera | Príspevok |
| Základňa | Na silikónovej báze |
| Hustota | 990 kg/m³ |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 120 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 40 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -30 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Objem | 28 ml |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 9000101118742 |

1850 + recenzí








