DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Sanitárne silikóny
- Ceresit CS 9 sanitárny silikón sivý 280 ml
Ceresit CS 9 sanitárny silikón sivý 280 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ceresit CS 9 sanitárny silikón sivý 280 ml3-7 dní12,49 €10,16 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sivý sanitárny silikón Ceresit vám umožní precízne vyplniť škáry medzi obkladmi v kuchyni a kúpeľni. Vyznačuje sa výbornou odolnosťou voči čistiacim prostriedkom, vďaka čomu si dlhodobo zachováva svoje vlastnosti. Úspešne ho môžete použiť na sklo, keramické dlaždice, porcelán a smaltované prvky. Pozrite si ostatné farby.
Vlastnosti a výhody
Kúpeľňa je miestnosť so zvýšenou vlhkosťou, ktorá si vyžaduje účinnú ochranu proti rozvoju húb a plesní. Ceresit CS 9 sivý sanitárny silikón 280 ml vám s tým pomôže. S jeho pomocou dôkladne vyplníte priestory, kde by sa inak hromadila voda. Po vytvrdnutí sa hmota vyznačuje vysokou pružnosťou a výbornou priľnavosťou k podkladu. Na vyplnenie škár medzi keramickými obkladmi bude použitý sivý sanitárny silikón Ceresit. S úspechom ho využijete nielen v kúpeľni, ale aj v kuchyni, na toalete, v sprchovacom kúte a na iných miestach silne vystavených vode. Malé, pohodlné balenie môžete mať vždy po ruke. Pozrite si aj ďalšie farby zo širokej ponuky.
- Odolný voči čistiacim prostriedkom
- Trvalo flexibilné
- Chránené proti hubám a plesniam
- Má vynikajúcu priľnavosť k suchým, málo nasiakavým podkladom, ako je sklo, keramické dlaždice, porcelán, fajansa a smaltované prvky.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Sanitárny silikón |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Ceresite |
| Dĺžka nádoby | 50 mm |
| Maximálna šírka štrbiny | 30 mm |
| Šírka nádoby | 50 mm |
| Výška nádoby | 230 mm |
| séria | CS 9 |
| Typ kontajnera | Príspevok |
| Základňa | Na silikónovej báze |
| Čas kutikuly | 15 min |
| Hustota | 990 kg/m³ |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 120 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 40 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -30 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Objem | 28 ml |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Kód produktu | 9000101127126 |

1850 + recenzí








