DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Sanitárne silikóny
- Ceresit CS8 univerzálny silikón 280 ml biely
Ceresit CS8 univerzálny silikón 280 ml biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ceresit CS8 univerzálny silikón 280 ml biely3-7 dní12,49 €10,16 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Na estetické vyplnenie medzier medzi materiálmi možno použiť univerzálny silikón Ceresit white. Môžete ho použiť v interiéri alebo exteriéri. Výrobok je odolný voči poveternostným vplyvom vrátane vlhkosti. Nebojí sa ani čistiacich prostriedkov. Má univerzálnu farbu, takže ladí s materiálmi rôznych farieb.
Vlastnosti a výhody
Ceresit CS8 univerzálny silikón 280 ml biely je produkt s mimoriadne širokým spektrom použitia. Môžete ho použiť vonku aj v interiéri. Pomôže vám vyplniť medzery medzi stavebnými materiálmi a dokončovacími prvkami. Môžete ho použiť pri tesnení okien a dverí, inštalácii vaní, sprchových vaničiek, WC sedákov a sprchovacích kabín. Univerzálny silikón Ceresit white dobre poslúži aj pri vytváraní stien zo sklenených tvárnic alebo sklenených tvárnic. Výrobok sa vyznačuje výbornou priľnavosťou na sklo, keramiku, porcelán, drevo, smalt a lakované povrchy. Prezentovaný silikón kombinuje odolnosť a flexibilitu. Výrobok je odolný voči poveternostným vplyvom a čistiacim prostriedkom.
- Trvalo flexibilné
- Odolný voči poveternostným vplyvom
- Odolný voči čistiacim prostriedkom
- Pre vnútorné aj vonkajšie použitie
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Ceresite |
| Lineárne pokrytie | 20 m |
| Čas kutikuly | 10 minút |
| Hustota | 940 000 g/m³ |
| Maximálna teplota aplikácie | 40 °C |
| Maximálna prevádzková teplota | 120 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | -30 °C |
| Kapacita | 280 ml |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 9000101126983 |

1850 + recenzí








