DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Sanitárne silikóny
- Ceresit CS8 univerzálny silikón 280 ml šedý
Ceresit CS8 univerzálny silikón 280 ml šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ceresit CS8 univerzálny silikón 280 ml šedý3-7 dní12,49 €10,16 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Na utesnenie rôznych povrchov budete potrebovať sivý univerzálny silikón Ceresit. Zaručuje vynikajúcu priľnavosť k materiálom ako sú keramické dlaždice, drevo, porcelán a lakované povrchy. Ochránite každú miestnosť pred vlhkosťou a účinkami čistiacich prostriedkov. Je ideálny aj na vonkajšie použitie.
Vlastnosti a výhody
Ceresit CS8 univerzálny silikón 280 ml šedý má široké využitie v interiéri aj exteriéri. Má univerzálny charakter. Prostriedok je odolný voči nepriaznivým poveternostným podmienkam a účinkom mnohých čistiacich prípravkov. Jeho flexibilné vlastnosti sa premietajú do jednoduchej aplikácie. Produkt sa používa na efektívne utesnenie rôznych povrchov. Je tiež ideálny pre náročné miesta, ako je kuchyňa a kúpeľňa. Sivá farba sa hodí k mnohým stavebným materiálom. Univerzálny silikón Ceresit vám umožní vyplniť medzery medzi oknami, dverami, vaňami, sprchovými vaničkami a WC doskami. Má dobrú priľnavosť ku keramickým obkladom, drevu a porcelánu. Pozrite si aj iné odtiene tmelov v našej ponuke.
- Trvalo flexibilné
- Odolný voči poveternostným vplyvom
- Odolný voči čistiacim prostriedkom
- Pre vnútorné aj vonkajšie použitie
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Ceresite |
| Lineárne pokrytie | 20 m |
| Čas kutikuly | 10 minút |
| Hustota | 940 000 g/m³ |
| Maximálna teplota aplikácie | 40 °C |
| Maximálna prevádzková teplota | 120 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | -30 °C |
| Kapacita | 280 ml |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Kód produktu | 9000101127102 |

1850 + recenzí








