DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Chevron glazovaná kamenina 30 x 120 cm Herit Roble B 1,07 m2
Chevron glazovaná kamenina 30 x 120 cm Herit Roble B 1,07 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Chevron glazovaná kamenina 30 x 120 cm Herit Roble B 1,07 m23-7 dní53,44 €43,44 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Glazovaná kamenina Chevron Herit Roble B poskytne vašej podlahe pútavú povrchovú úpravu – vo vnútri aj mimo budovy. Ľahko sa udržiava v čistote, je vode a mrazuvzdorný. Vďaka vysokej tvrdosti sa ťažko poškriabe. Klasická hnedá s matným povrchom dokonale ladí s ostatnými dizajnovými prvkami.
Vlastnosti a výhody
Obyčajná keramická dlažba nevyhovuje vášmu vkusu? Zaujímavou alternatívou je Chevron glazovaná kamenina 30 x 120 cm Herit Roble B 1,07 m2. Vďaka vrchnej vrstve smaltu sa ľahko udržuje v dokonalej čistote – stačí len trocha pracieho prostriedku. Porcelánová kamenina neabsorbuje vodu, takže škvrny od kávy alebo vína rýchlo odstránite. Je tiež vysoko odolný voči poškriabaniu - nezľakne sa ostrých podpätkov ani nožičiek nábytku. Glazovaná kamenina Chevron Herit Roble B bude ozdobou vašich izieb na dlhú dobu. Pre jeho mrazuvzdornosť ho úspešne využijete nielen vo vašej kúpeľni či kuchyni, ale aj na balkóne a terase. Hnedá farba je nadčasová a elegantná.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 3 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
| Hrúbka produktu | 11 mm |
| Farba | Roble |
| Pokrytie | 1,07 m² |
| Šírka produktu | 300 mm |
| séria | Chevron |
| Hmotnosť produktu | 25,8 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8435161382474 |

1850 + recenzí










