DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Bazénová chémia
- Chlór do bazénov, modrá voda, tablety Stapar, 3 kg
Chlór do bazénov, modrá voda, tablety Stapar, 3 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Chlór do bazénov, modrá voda, tablety Stapar, 3 kg3-7 dní49,94 €40,60 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chlór do bazénovej modrej vody Stapar tablety sa používajú na udržanie čistej bazénovej vody. Keď sa tablety rozpustia, voda sa zmení na modrú. Prípravok chráni bazénovú vodu pred vznikom patogénnych húb a baktérií. Pravidelné používanie prípravku zlepšuje estetiku bazéna a podporuje plávanie v ňom.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte dobré a účinné chlórové tablety, ktoré vám pomôžu udržať vodu v bazéne čistú? Vyberte si chlór do bazénov, modrá voda, tablety Stapar, 3 kg. Správnou starostlivosťou o bazénovú vodu zaistíte bezpečnosť a hygienu nielen sebe, ale aj svojej rodine a priateľom. Udržiavaný efekt čistej vody v bazéne zaistí radosť z kúpania vašim blízkym. Chlór do bazénovej modrej vody Stapar tablety účinne chráni vodu pred znečistením a rastom plesní a baktérií. Prípravok je možné kombinovať s ďalšími prípravkami na udržanie čistoty bazéna. Po rozpustení tablety dodajú vode krásnu modrú farbu. Predajňa Castorama ponúka aj ďalšie produkty, ktoré udržia váš bazén čistý.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Chlórové tablety |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Stapar |
| Dĺžka nádoby | 200 mm |
| Šírka nádoby | 200 mm |
| Výška nádoby | 160 mm |
| Typ kontajnera | Vedro |
| Hmotnosť produktu | 3000 g |
| Materiál nádoby | Plastové |
| Kód produktu | 5902349682037 |

1850 + recenzí








