DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Lepidlá na obkladačky
- Clay Gold GoldBond T54 13 kg
Clay Gold GoldBond T54 13 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Clay Gold GoldBond T54 13 kg3-7 dní223,77 €181,93 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Lepidlo vám umožňuje zostaviť podlahy, takže bude užitočné pri dokončovacích prácach. Pre dosiahnutie dlhodobého účinku sa odporúča aplikovať na čisté a suché povrchy. Prípravok ľahko rozotriete pomocou zubovej stierky. Navrhovaný sortiment zahŕňa lepidlá na rôzne materiály.
Vlastnosti a výhody
Lepidlo umožňuje inštaláciu drevených podláh, preto je užitočné pri renovačných prácach. Prípravok má výbornú priľnavosť, zaisťuje perfektné výsledky práce po dlhú dobu. Používajú ho ako odborné firmy, tak aj ľudia vykonávajúci svojpomocne drobné opravy. Prípravok je mimoriadne praktický, pretože ho možno aplikovať aj pri použití podlahového kúrenia. Je určený na rozotieranie pomocou zubovej stierky, aby ste mohli ľahko vykonávať plánované práce. Navrhovaný sortiment zahŕňa rôzne druhy lepidiel, ako aj ďalšie produkty na pokládku podláh, aby ste mohli úspešne doplniť príslušenstvo, ktoré sa vám bude hodiť pri plánovaných prácach.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lepidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka nádoby | 280 mm |
| Šírka nádoby | 280 mm |
| Výška nádoby | 230 mm |
| Základňa | Na báze polyuretánu |
| Hustota | 1,24 kg/m³ |
| Spôsob aplikácie | Stierka/stierka |
| Farba | Buk |
| Hmotnosť (kg) | 13 kg |
| Kód produktu | 7612894879414 |

1850 + recenzí








