DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Dakhla glazovaná kamenina 31 x 31 cm aqua 0,86 m2
Dakhla glazovaná kamenina 31 x 31 cm aqua 0,86 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dakhla glazovaná kamenina 31 x 31 cm aqua 0,86 m23-7 dní67,56 €54,93 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pri rekonštrukčných prácach sa vám môžu hodiť zaujímavé keramické obklady. Glazúrovaná kamenina Dakhla aqua môže byť produktom, ktorý sa najlepšie hodí na túto úlohu. Je vyrobený z kvalitných materiálov, čo ovplyvňuje jeho parametre odolnosti. Zaujímavý vzor a jedinečné farby zlepšia vzhľad každého zrekonštruovaného miesta.
Vlastnosti a výhody
V mnohých miestnostiach sa na podlahe objavuje keramická dlažba. Dakhla glazovaná kamenina 31 x 31 cm aqua 0,86 m2 sa dá umiestniť do kúpeľne alebo kuchyne. Dobre poslúži aj v hale. V komerčných budovách dokáže vytvoriť zaujímavú kompozíciu. Parametre kameninovej série Dakhla umožňujú jej použitie aj v exteriéri. Glazovaná kamenina Dakhla aqua má zaujímavý vzor. Na svetlom pozadí sú viditeľné viacfarebné kruhy. Celé to má farby spojené s vodou. Tvar dlaždíc vám umožní usporiadať ich tak, aby sa spoje medzi nimi stali neviditeľnými. Vďaka tomu bude efekt mimoriadny. Môžete si tiež vybrať dlaždice s čiernymi kruhmi. Nájdete ich v sortimente supermarketov Castorama. Škárovacie hmoty a lepidlá na obklady sú dostupné aj v našich predajniach.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 9 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 310 mm |
| Hrúbka produktu | 10 mm |
| Farba | Aqua |
| Pokrytie | 0,86 m² |
| Šírka produktu | 310 mm |
| séria | Kruh |
| Hmotnosť produktu | 16,7 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8431784116359 |

1850 + recenzí









