DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Dedičná kamenina 33,15 x 33,15 cm čierna 1,32 m2
Dedičná kamenina 33,15 x 33,15 cm čierna 1,32 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dedičná kamenina 33,15 x 33,15 cm čierna 1,32 m23-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Obzvlášť dekoratívnym spôsobom, ako dokončiť podlahu alebo stenu, je obložiť ju kameninou zo série Heritage. Tento keramický obklad sa vyznačuje kombináciou štyroch kvetinových a geometrických vzorov, ktoré vám umožnia efektne vyzdobiť akýkoľvek priestor. Túto dlažbu môžete použiť ako vo vnútri budovy - napríklad v kuchyni alebo kúpeľni, tak aj vonku - na terase alebo verande.
Vlastnosti a výhody
Medzi mrazuvzdorné keramické obklady patrí kamenina série Heritage. Ide o univerzálny obklad na dekoratívnu úpravu povrchov stien a podláh v rôznych interiéroch a exteriéroch. Glazovaný povrch obkladu robí odolným voči vode a nečistotám, takže ho ľahko udržíte v perfektnom stave. Porcelánová kamenina zo série Heritage spája funkčnosť s dekoratívnosťou - jej použitie vám umožní vytvoriť odolnú podlahu a zároveň doplniť aranžmán o výrazný dekoratívny prvok. Navrhnutý v čiernej a bielej farbe vám umožní doplniť mnoho štýlov. Gres je dlažba, ktorá sa ľahko udržuje v čistote a je odolná voči chemikáliám, preto je vhodná najmä na podlahy v kuchyni či kúpeľni a jej mrazuvzdornosť umožňuje použitie aj na terase či vonkajšej fasáde.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 12 |
| Typ balenia | Balenie |
| Dĺžka produktu | 331,5 mm |
| Hrúbka produktu | 7,5 mm |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | čierna |
| Pokrytie | 1,32 m² |
| Šírka produktu | 331,5 mm |
| Protišmyková (R) | R9 |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| séria | Dedičstvo |
| Hmotnosť produktu | 23,58 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Odolnosť voči pošmyknutiu | Protišmyková |
| Shell | Glazované |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8430615068416 |

1850 + recenzí











