DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Nástenné panely
- Dekoračný panel Stegu Pure 760 x 380 x 33 mm 0,58 m2
Dekoračný panel Stegu Pure 760 x 380 x 33 mm 0,58 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dekoračný panel Stegu Pure 760 x 380 x 33 mm 0,58 m23-7 dní48,31 €39,28 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dekoračný panel Stegu Pure je materiál, ktorý vám umožní zariadiť interiér vášho domu či bytu estetickým a jedinečným spôsobom. Trojrozmerný panel so vzorom rezaných drevených pňov môže dodať miestnosti útulný charakter. Produkt je ideálny ako dekorácia na stenu a ako prikrývka na stôl.
Vlastnosti a výhody
Dekoračný panel Stegu Pure je dekoratívny materiál, ktorý je dokonalým spôsobom, ako jedinečne dokončiť akýkoľvek interiér. Výrobok je vyrobený z trvácnej a oteru odolnej MDF dosky, na ktorú sú nalepené plátky prírodného dreva. Každý panel má jedinečný vzor a textúru. Dekoračný panel sa bude skvele hodiť do interiérov zariadených v škandinávskom štýle, kde dominuje biela a prírodné materiály. Produkt môžete úspešne nainštalovať horizontálne aj vertikálne. Jednoduchá montáž vám umožní rýchlo ozdobiť povrch podľa vášho výberu. Panel je možné použiť nielen ako obklad stien, ale aj ako súčasť podlahy, stropu, posuvných dverí a dokonca aj stola.
- Netradičná úprava interiéru
- Vyrobené z kvalitného dreva
- Jednoduchá montáž
- Nedostatok opakovateľnosti vzoru
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Dekoratívny stenový panel |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Stegu |
| Dĺžka produktu | 760 mm |
| Hrúbka produktu | 33 mm |
| Šírka produktu | 380 mm |
| séria | Kolekcia dreva |
| Typ montáže | Lepidlo |
| Hmotnosť (kg) | 9,9 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Drevo |
| Kód produktu | 5907762302395 |

1850 + recenzí











